reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny niestety tym razem się nie udało beta 0 Będę walczyć dalej, dałam sobie jeszcze trzy szanse... Idę sie napić winach się wyluzować bo ostatni miesiąc był dla mnie stresujący Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki
 
Dziewczyny niestety tym razem się nie udało beta 0 Będę walczyć dalej, dałam sobie jeszcze trzy szanse... Idę sie napić winach się wyluzować bo ostatni miesiąc był dla mnie stresujący Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki
Kochana :( przykro mi :* wszystkie tu Cię rozumiemy i wiemy co czujesz..

Ale cieszy mnie jedno Twoje zdanie " będę walczyć dalej" !!! Super cieszę się bardzo ! Pamiętaj jesteśmy z Tobą :* buziolek kochana
 
Dziewczyny niestety tym razem się nie udało beta 0 Będę walczyć dalej, dałam sobie jeszcze trzy szanse... Idę sie napić winach się wyluzować bo ostatni miesiąc był dla mnie stresujący Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki
Przykro mi że nie tym razem ale najważniejsze że masz w sobie wolę walki. Dziś odpocznij i zresetuj się,a od jutra walka na nowo! Powodzenia.
 
reklama
Do góry