reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas 7 tydzień...boję się bólu i szpitala...
czuję jakby odszedł ktoś mi bardzo bliski. Moje drugie stracone dziecko...:( serce mi pęka.
Czyli będziecie dalej próbować, macie jakieś snieżynki??
Kochana zabieg nic nie boli...usypiaja Cie na kilkanascie minut. A bol wczesniejszy ja mialam jak przy mocniejszym okresie... jestesmy myslami z Toba[emoji10]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Prolaktyny nie robilam bo. Gdy maz zrobil badanie wyszla azospermia. Czyli zero plemnikow. Fostal zastrzyki z hcg i powtorzyl badanie. I niestety jest bardzo mało plemnikow. Nadodatek polowa lub wiecej nieruchliwych. Bylismy u gina wczoraj i kazal.czekac ze do 3 miesiecy zrobic ponownie i jesli nie bedzie duzo lepiej lib gorzej to tylko in vitro

Nie wiem skąd jesteście, ale jesli chodzi o sprawy męskie to wyrocznia, często ostatnia deska ratunku a przy okazji wspaniałym facetem jest dr Wolski. Przyjmuje w Novum.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny niestety tym razem się nie udało beta 0 Będę walczyć dalej, dałam sobie jeszcze trzy szanse... Idę sie napić winach się wyluzować bo ostatni miesiąc był dla mnie stresujący Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki
Laurka bardzo mi przykro idz sie napij i wracaj do walki![emoji11]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez. A to wytrzymywanie średnio mi idzie... Tak średnio ze pobiegłam dzis rano na bete. Dzis 33 dpt wiec juz chyba powinnam dać sobie spokoj z beta, ale jako ze wariuje [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i jaki wynik?
Ja nie dalam rady i zapisalam sie do ginka wczesniej [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry