reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sluchaj a czemu tak masz z tym jajnikiem caly czas? czy nie za mocna stylulacje Ci zrobili z tym jednym jajnikiem? Powrotu do pracy wspolczuje.mam nadzieje ze dobrze wykorzystujezz teraz ten grudzien bez pracy

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana byłam przestymulowana i dlatego trzeba czasu aby on wrócił do swoich rozmiarów no nie wiem czy ten grudzień dobrze wykorzystam rodzice na święta przyjeżdżają sprzątanie gotowanie ;) ale jestem bardzo szczęśliwa ze przyjadę na święta: P i trochę posprzątam i odpoczywam bo boli tak dziwnie ciągnie a ze jeszcze dzisiaj wypadają dni płodne to jeszze bardziej boli ale za to mam piękne zarodeczki które tam na mnie czekają: ) jak sobie pomyśle ze mam wrócić do pracy to aż mnie wkurw bierze
 
reklama
Dziewczyny niestety tym razem się nie udało beta 0 Będę walczyć dalej, dałam sobie jeszcze trzy szanse... Idę sie napić winach się wyluzować bo ostatni miesiąc był dla mnie stresujący Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki

Takie podejście jest najlepsze. Każda negatywna beta bardzo boli i my o tym tu najlepiej wiemy. Dobrze jednak, że walczysz dalej a my jesteśmy po to by w tej walce wspierać.
 
Też mi się wydaję że to lepszy pomysł, wtorek to już zaraz będzie szybko minie. Ja muszę wytrzymać do czwartku... to dopiero wyczyn :p

Ja tez. A to wytrzymywanie średnio mi idzie... Tak średnio ze pobiegłam dzis rano na bete. Dzis 33 dpt wiec juz chyba powinnam dać sobie spokoj z beta, ale jako ze wariuje [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A plamienia jeszcze masz? Mdlosci to dobry znak ;) nie udzielam sie tak czesto, bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia :p duzo ostatnio jest o immunologi a nie mam o tym pojecia ;) troche zadziej zagladam tez na forum, bo troche schizuje jak czytam zle wiadomosci po pozytywnych betach :( musze jakos przetrwac do wizyty 21.12, wtedy sie troche uspokoje, bo u mnie teraz z objawami jest roznie, raz mam raz nie. Ty tez masz wizyte tego samego dnia takze razem odliczamy ;)

Widzę, ze 21.12 wizyt a wizyt [emoji16] Ja mam chwile przed @walczaca. Będziemy sie mijać w drzwiach [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto może to ogląda !!!


[emoji348][emoji348][emoji434][emoji434]Jutro w Studio DZIEŃ DOBRY TVN bardzo ważny temat - chyba pierwszy raz tak poważnie potraktowany. O niepłodności, która boli, o jednej kresce na teście ciążowym, która dla miliona Polek oznacza nie tylko brak ciąży, ale przekreślone marzenia, rozpacz i bezsilność, o potrzebie głośnego mówienia o niepłodności będą mówiły wspaniałe kobiety, dla których brak dziecka to nie rozdział wzruszającej książki, ale żywa i często bardzo bolesna codzienna rzeczywistość. Sylwia Bentkowska, naczelna Niepłodnirazem.pl, Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM. i inne kobiety, które jutro staną się głosem milionów Polek, potrzebują też naszego wsparcia. [emoji117][emoji799] Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania jutrzejszego wydania DDTVN od godziny 9.10. Im więcej osób włączy w tym czasie telewizor, laptop z transmisją, czy ustawi nagrywanie, tym większa szansa, że na tym jednym poranku się nie skończy, a tabu niepłodności zacznie pękać. Pokażmy się! Pokażmy, jak ciężką walkę musi stoczyć każda niepłodna osoba. [emoji654][emoji654]Jutro oglądaj, a dziś zalajkuj, skomentuj i udostępnij ten post - to działanie to także Twój głos w tym temacie. I pamiętajcie: Razem uda nam się pokazać, jakie cierpienie daje niepłodność.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Extra, ogladam. Wiec jutro budzik na 9[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kobitki! Gratulacje dla wszystkich z pozytywną betą @zylwia, @gosian9535 !cieszę się i gratuluję pięknych pęcherzyków, serduszek i skarbów już po tej stronie brzuchola ;) @Oczekiwanie2017 narobiłaś stracha!! @Kurcia dalej trzymam kciuki! @Laurka82 @marg88 przykro mi dziewczyny...dacie radę!każda z nas mocna babka tylko czasem kopniak okazuje się cholernie mocny i dłużej sie zbieramy po ciosie... :/ @asinka89....moja mama zmagała się z nowotworem..walczyła rok, ja razem z nią...niestety nie dałyśmy rady. Wy dacie!musicie!jestem z Wami całym serduchem!wiem jak jest ciężko. I pamietaj, teściowa to nie rodzina olej temat ;) @Lily85 :) :) :) cudownie!wróżę dziewczynkę;)

Ja dziewczyny jestem tydzień po @ i miesiąc po nieudanym transferze. Długo plamiłam. W piątek mam wizytę u ginekologa...ciągle bolą mnie jajniki i macica jest jak lekko nadmuchany balon...mam ciagle mdłości. Leki juz dawno nie działają i wszystko powinno wrócić do normalności a tu lipa...przeciwbólowe pomagają na moment. Czy to możliwe że moja endomenda mnie dręczy? Czy o cudzie czuję dni pseudo płodne ;)
 
Do góry