reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kto może to ogląda !!!


[emoji348][emoji348][emoji434][emoji434]Jutro w Studio DZIEŃ DOBRY TVN bardzo ważny temat - chyba pierwszy raz tak poważnie potraktowany. O niepłodności, która boli, o jednej kresce na teście ciążowym, która dla miliona Polek oznacza nie tylko brak ciąży, ale przekreślone marzenia, rozpacz i bezsilność, o potrzebie głośnego mówienia o niepłodności będą mówiły wspaniałe kobiety, dla których brak dziecka to nie rozdział wzruszającej książki, ale żywa i często bardzo bolesna codzienna rzeczywistość. Sylwia Bentkowska, naczelna Niepłodnirazem.pl, Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM. i inne kobiety, które jutro staną się głosem milionów Polek, potrzebują też naszego wsparcia. [emoji117][emoji799] Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania jutrzejszego wydania DDTVN od godziny 9.10. Im więcej osób włączy w tym czasie telewizor, laptop z transmisją, czy ustawi nagrywanie, tym większa szansa, że na tym jednym poranku się nie skończy, a tabu niepłodności zacznie pękać. Pokażmy się! Pokażmy, jak ciężką walkę musi stoczyć każda niepłodna osoba. [emoji654][emoji654]Jutro oglądaj, a dziś zalajkuj, skomentuj i udostępnij ten post - to działanie to także Twój głos w tym temacie. I pamiętajcie: Razem uda nam się pokazać, jakie cierpienie daje niepłodność.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Z chęcią obejrzę, dobrze że dałaś znać.
 
Kto może to ogląda !!!


[emoji348][emoji348][emoji434][emoji434]Jutro w Studio DZIEŃ DOBRY TVN bardzo ważny temat - chyba pierwszy raz tak poważnie potraktowany. O niepłodności, która boli, o jednej kresce na teście ciążowym, która dla miliona Polek oznacza nie tylko brak ciąży, ale przekreślone marzenia, rozpacz i bezsilność, o potrzebie głośnego mówienia o niepłodności będą mówiły wspaniałe kobiety, dla których brak dziecka to nie rozdział wzruszającej książki, ale żywa i często bardzo bolesna codzienna rzeczywistość. Sylwia Bentkowska, naczelna Niepłodnirazem.pl, Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM. i inne kobiety, które jutro staną się głosem milionów Polek, potrzebują też naszego wsparcia. [emoji117][emoji799] Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania jutrzejszego wydania DDTVN od godziny 9.10. Im więcej osób włączy w tym czasie telewizor, laptop z transmisją, czy ustawi nagrywanie, tym większa szansa, że na tym jednym poranku się nie skończy, a tabu niepłodności zacznie pękać. Pokażmy się! Pokażmy, jak ciężką walkę musi stoczyć każda niepłodna osoba. [emoji654][emoji654]Jutro oglądaj, a dziś zalajkuj, skomentuj i udostępnij ten post - to działanie to także Twój głos w tym temacie. I pamiętajcie: Razem uda nam się pokazać, jakie cierpienie daje niepłodność.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czy DDTVN można obejrzeć online przez player tv po transmisji w tv?? Ktoś wie??
 
Kochana, bardzo mi przykro. Wiem, że tego smutku nie da się opisać. Czekają Cię ciężkie chwile. Który to tydzień u Ciebie? U mnie był 8tc jak się dowiedziałam o pustym jaju. Lekarz mówił, że im wyższa ciąża tym ból większy. U mnie było nie do wytrzymania, zresztą wiesz. Mam nadzieję, że sama się oczyscisz, bo ponoć tak jest dla nas lepiej. Ściskam Cię mocno!
Trzymaj się!
 
Nie mamy śnieżynek. Z kasą też krucho. Nie wiem jak to będzie. Zostawiam to na po Nowym Roku. A u Was? Macie coś?
Też nic nie mamy... i kasa też się konczy:( mamy tylko 12 oocytow ale chyba nie chciałabym z zamrożonych korzystać. I tak po pierwszej procedurze mieliśmy mało zarodków i słabej jakości :( jestem załamana...to chyba koniec naszej walki
 
reklama
Ten lek jest abym @ dostała bo z takim jajnikiem i tylu torbieli co na nim jest to nie przyjdzie bez wywołania i jak dostanę @ to mam brać tabletki anty i na wizytę pod koniec tab anty więc gdzieś 2 tydzień stycznia wizyta ;) A transfer luty początek coś takiego jak będzie wszystko dobrze ;) No i muszę wrócić do pracy w styczniu bo już dłużej nir mogę ciągnąć; ( kochana nie martw sie napewno jest wszystko dobrze nie stresuj dzieciątka: )
Sluchaj a czemu tak masz z tym jajnikiem caly czas? czy nie za mocna stylulacje Ci zrobili z tym jednym jajnikiem? Powrotu do pracy wspolczuje.mam nadzieje ze dobrze wykorzystujezz teraz ten grudzien bez pracy

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry