reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jaka masz bete teraz a jaka wcześniej? Nie ma co sobie wkręcac, ja też codziennie mam jakieś obawy. Nadmiar wolnego czasu mi nie służy, teraz zajęłam się czymś innym to i głowa odpoczywa. Zycze Ci żeby wszystko było dobrze, żeby Twoje obawy okazały się złudne.

W zeszły czwartek (15dpt) było 1703 a wczoraj (23dpt) tylko 7251. Podwaja się po 92 godzinach.
 
Asiu ,
Immunologii sie nie da naprawic, mozna pozanizac pewne wartosci ale w momencie zaprzestania brania lekow wszystko wraca do normy, niestety. Oprocz tego leczenie jest dosc kontrowersyjne na zasadzie ; co nas nie zabije to nas wzmocni; pomijajac intralipid, wiekszosc lekow uzywana jest w leczeniu onkologicznym , do tego dochodza szczepionki, immunoglobiny, sterydy. Nie pisze tego po to zeby cie bron Boze zniechecic tylko musisz wiedziec na co sie decydujesz. Siedze w tym po uszy, bo sama mam problemy . Od czasu jak zaczelam brac leki to moj 7 transfer przy ktorym doszlo wogole do implantacji. Dzialaj w tym kierunku, bo cos na pewno jest na rzeczy. Pasnik to na pewno dobry adres, tylko tam musisz za wszystko sama placic , w Monachium mozliwe ze pokrylaby ci to kk. Powodzenia

Dziekuje, sama nie wiem co mnie czeka. Chce zobaczyc co w Szwajcarii wynajda, kompletnie nie rozumiem co sie ze mna dzieje i to mnie bardzo martwi. Wszyscy wokolo maja dzieci, moja siostra ma ogromna rodzine, ja sama mam jedno dziecko i mialam ciaze z pierwszego iui i bezproblemowa to teraz te ciagle poronienia i ciaze biochemiczne bardzo mnie martwia a wiec nie mam wyjscia jak poszukac przyczyny! A czy sie uda zajsc i utrzymac to inna sprawa, bardzo bym chciala ale niestety sa rzeczy ktore nie mozna ogarnac. Zobaczymy co bedzie w moim przypadku. Zaczelam poglebiac ten temat i licze ze do nowego roku bede wiedziec wiecej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No.to teraz musze sie juz przyznac. Jeden transfer byl nie udany, ostatnio podeszłam do piatej procedury i mam jeszcze 5 zarodków w tym 2 blastki a ile mieszka w brzuszku dowiem się 21 grudnia:) mialam transferowane dwa zarodki w drugiej dobie i jestem w ciąży:-) :) teraz musze miec jeszcze jeden wlew z intralipidu tak gdzieś planuje kolo konca przyszlego tygodnia, doc zalecil ostatni wlew 4 tygodnie po transferze a transfer miałam 25 listopada i teraz zlecil badania dla meza i bedzue ustalal termin doszczepienia. Tylko pierwsze polecalabym ci do niego moze napisać bo @dżoasia musiala odczekac z badaniami. Ja ci kochana napisze wszystko tylko to sa badania zlecane przez 2 innych immunologow, doc Pasnik juz zadnych dodatkowych badan nie zlecal ale z tego co dziewczyny pisza ktore były u niego od poczatku to nie naciaga na kase i zleca te najpotrzebniejsze. Nie wiem ile sie czeka na wizyte teraz, mysle ze gdzies styczen. Popatrz sobie APC Łódź i zadzwon umowic sie i tam jest adres mailowy i na miego bym opisala twoja historie ze prosisz o wskazanie przez docenta Pasnika ktore badania nalezaliby zrobic gdyz nie mieszkasz w polsce i chces juz z wynikami przyleciec. Jak nie znajde w historii swoich wpisow to napisze ci pozniej jakie badania robilam bo nie mam teraz dostępu do teki swej

Dajesz nadzieje!!! Gratulacje z calego serca [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Jeszcze jedno pytanko: ile zajelo Ci leczenie od pierwszych badan? Mowimy tu o pol roku w gore czy dosc szybko to leczenie dziala ... ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana oto moje badania któe zlecili immunolodzy:
ANA1
allo mlry i test cytotoksyczny
ocena aktywnosci cytotoksycznej komórek NK
KIR
Homocysteina
mutacja typu Leiden w genie czynnika V oraz mutacja c w genie protrombiny
antykoaulant tocznia
p/c p. protrombinie IgG i IgM
p/c p fosfatydyloseryninie IgG i IgM
p/c p. fostatydyloinozytolowi IgG i IgM
p/c p. beta-2glikoproteinie I IgG i IgM
p/c p. kardiolipinie IgG i IgM
ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2
i irobiłam z mężem kariotypy i ja immunofenotypy ale to było zlecone przez ginekologa i jeszcze wazny jest helicobacter pyroli

Dziekuje, mam nadzieje ze ogarne to miedzy polskim, niemieckim i angielskim [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana przy takich wartościach beta chyba może już rosnąć mniej?? Kiedy masz teraz wizytę. Domyślam się jak trudno ale musisz wierzyć że z Malenstwem wszystko dobrze!! Trzymam za Was nocbo kciuki
Od wczoraj nie mam już zadanych objawów i tak dla siebie zrobiłam betę (jak dla 6 tygodnia to mieści się w normie, ale przyrost za mały). Ostatnio @dżoasia też miała u siebie źle przeczucia i się źle skończyło. To samo Olusja. My kobiety jednak czasami czujemy coś czego nie da się normalnie wyjaśnić.
 
reklama
Do góry