reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Opowiem Wam coś... u nas rekolekcje. Nie poszłam do spowiedzi bo jeśli bym nie powiedziała o sposobie leczenia to bym czuła taki trochę niedosyt a jak bym powiedziała to obawiałam się swojej reakcji na tym etapie moglabym się nawet rozplakac bo to teraz ciężko temat dla mnie...niepewność mnie dobija.
Ale mój synek kochany mnie pocieszył, taka dobra istotną z niego. Ksiądz prosił dzieci o jedno życzenie na karteczce...i wiecie co mój napisał...ze poprosi o rodzeństwo. Ksiądz czytał te karteczki nie podając nazwisk dzieci ale mocno przy tym zyczeniu mojego synka się zatrzymał...no i zaczyna się mniej przyjemna część bo nie mało się rozplakałam w kościele a przecież nikt nie wiedział ze to chodzi o moje dziecko. Ksiądz zaczął mówić że" rodzice slyszycie, nawet brak wymagań czy brat czy siostra, i liczba mnoga ktoś czuję się bardzo samotny i prosi o rodzeństwo" itp. Tak bardzo bym chciała dac mu to rodzeństwo...to jest moje największe marzenie i cel w życiu.

Rozkleilas mnie znow na maxa!!! Jak mialam pozytywny test to kazdej nocy mi sie snilo jak mu mowie ze bedzie mial rodzenstwo ... nie moge sie doczekac tego dnia ale wierze ze tak bedzie!! Musi [emoji120]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajesz nadzieje!!! Gratulacje z calego serca [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Jeszcze jedno pytanko: ile zajelo Ci leczenie od pierwszych badan? Mowimy tu o pol roku w gore czy dosc szybko to leczenie dziala ... ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak zrobiłam allo mlry i NK to z tymi wynikami pojechalam do immunologa do krakowa bo mialam blizej niz do Lodzi i chyba 2 tygodnie po wizycie pierwsze szczepienie. Seria to sa 3 szczepienia, w Krakowie co 2 tygodnie w Lodzi co 3 tygodnie i potem 3 tygodnie po ostatnim szczepieniu robilam kontrole allo mlrow i jak poziom byl ok to moglismy dzialac, lekarz dal nam pol roku imowil ze powinno byc min 42%. U mnie po serii allo mley skoczyly z 3 do prawie 60% ale po 3 m-cach spadly o polowe i sie doszczepialam. Transfer na samych szczepieniach sie nie powiodl bo powinny byc jeszcze wlewy z intralipidu na zawyżone NK a na ktore dr Sacha nie zaleca go i uwaza ze szczepienia naprawia wszystko. Miedzy czasie robilam pozostale badania czyli od diagnizy do konca leczenia ok 3 m-ce minely, ale jak allo mlry nie osiegnelyby zadanego poziomu konieczne bylyby szczepienia pullowane czyli z krwi panow ktorzy w danym dniu oddaja krew do szczepien
 
No tak...takue skrzeki małe pewnie na stałe nie są wielką radością dla dziecka pozywej 7 roku życia, które już mówi ze jest chłopcem a nie malym dzieckiem ;) po cichu liczę na ten mój mały cud...

moj synus ma 6 ale chce tylko malenstwo, ciahle mowi jak bardzo bedzie sie zajmowac! A najwieksze jego marzenie to dwa od razu [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje, mam nadzieje ze ogarne to miedzy polskim, niemieckim i angielskim [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja ci polecam napisac maila do APC i doc Pasnik wskaze Ci jakie masz badania robic, on chyba allo mlrow nie zleca tylko czescie test CBA bodajze i na jego podstawie zleca szczepienia. No wlasnie jeszcze to robilam bo chyba tam nie napisalam. Ja mysle ze u Ciebie wlasnie immunologia szwankuje
 
Ale ja ci polecam napisac maila do APC i doc Pasnik wskaze Ci jakie masz badania robic, on chyba allo mlrow nie zleca tylko czescie test CBA bodajze i na jego podstawie zleca szczepienia. No wlasnie jeszcze to robilam bo chyba tam nie napisalam. Ja mysle ze u Ciebie wlasnie immunologia szwankuje
A jednak to cba ci wypisalam tylko w pelnej nazwue ocena cytokin....-to ostatnie badanie zlecone przez immunologa
 
Kochana przy takich wartościach beta chyba może już rosnąć mniej?? Kiedy masz teraz wizytę. Domyślam się jak trudno ale musisz wierzyć że z Malenstwem wszystko dobrze!! Trzymam za Was nocbo kciuki

Wizyta w środę tak jak u @marg88.
Dziękuję Wam dziewczyny (wszystkim razem i każdej z osobna). Człowiek ma chwile zwątpienia, napisze i od razu odzew, słowa pocieszenia, itp. Jesteście niezastąpione :)
 
Ale ja ci polecam napisac maila do APC i doc Pasnik wskaze Ci jakie masz badania robic, on chyba allo mlrow nie zleca tylko czescie test CBA bodajze i na jego podstawie zleca szczepienia. No wlasnie jeszcze to robilam bo chyba tam nie napisalam. Ja mysle ze u Ciebie wlasnie immunologia szwankuje

Napisze do niego, zobacze co powie. Bede chciala zrobic jak najwiecej badan tutaj bo pokrhje mi tu ubezpieczenie. Dziekuje jeszcze raz za pomoc!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A zawsze na czas oczekiwania po transferze wypozyczalam sobie ksiazki i czytslam, przegladalam gazety a teraz kupilam sobie puzzle szt 1000 i skończyłam je w dniu bety. Na ten czas układania kiedy musiałam sie skupic to moj mozg sie wylaczal wogole i nie analizowal czy mnie cos zabolalo, zakulo wiec dla tych przed transferem polecam goraco

Moja ulubiona rozrywka, 2000 już za mną zajęło mi to ok 2 tyg, teraz kupiłam sobie 3000 dachy Jerozolimy [emoji6] gratuluje!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry