reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja zrobilam test sikany w 12 dpt i nie dlatego , ze tak dlugo chcialam czekac tylko dlatego ze brzuch mnie bolal jak na @@@ od 6 dnia po transferze a 11 mialam lekkie plamienie. Polaczylam te dwa fakty, odstawilam rano leki i dla swietego spokoju wieczorem siknelam. Wyszedl cien cienia, bylam bliska obledu bo naprawde nie wiedzialam o co chodziBeta na nast dzien byla 197 i zaczely mi konkretne sikance wychodzic. Nie robcie ich tak szybko!!!!!! Szkoda nerwow ,- a ta opcja „ biore pod uwage ze wyjdzie negatywny” nie funkcjonuje bo juz macie dola. Wiem ze kusi , ja testu zrobic nie chcialam, bo chcialam sobie jak najdluzej w ciazy pochodzic❤️I sie udalo, a brzuch jak na @ boli mnie codziennie.Normalny objaw ciazowy.

Ale dalas mi nadzieje, ja w poniedzialek miałam transref blastka a od paru dni taki bol brzucha na @ ze az musialam dzisiaj do apteki iść po nospę, w poniedziałek beta i boje sie jej
 
reklama
Tak tak, ja juz mialam pierwszą weryfikacje 3 pdt, beta wyszła mi 14 ale to na pewno po ovitrelle, także wogole nie przywiazujw do niej wagi, progesteron i estradiol mialam ładny, a to była weryfikacja bardziej odnośnie przyjmowania leków i tak dr zmniejszył mi tylko luteinę z 3×2 na 3×1
 
Tak tak, ja juz mialam pierwszą weryfikacje 3 pdt, beta wyszła mi 14 ale to na pewno po ovitrelle, także wogole nie przywiazujw do niej wagi, progesteron i estradiol mialam ładny, a to była weryfikacja bardziej odnośnie przyjmowania leków i tak dr zmniejszył mi tylko luteinę z 3×2 na 3×1
Mogla ale nie musiala , jesli teraz ci beta podskoczy to znaczy, ze...
 
reklama
Do góry