reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też zaczynam świrować ;-) Siedzę i zamiast pracować to o objawach czytam;-)
Miałam trzy transfery, za kazdym razem było inaczej;-(
Pierwszy - zero objawów, nawet brzuch mnie nie zaćmił i udany ;-) mam córeczkę ;-)
Drugi - objawy ciazowe, mdłości, bóle piersi, wymioty, zawroty glowy, byłam pewna że się udało - ciązy brak ;-(
Trzeci - 4 i 5 dzień ból jajników, 6 dzień duży ból jak na @, dzisiaj cisza...
A jak jest u Ciebie??
Przy pierwszej procedurze też źle się czułam ale bardziej doszukiwalam się objawów analizowalam dosłownie wszystko ale bóle miałam napewno silniejsze.. teraz druga procedura bo po pierwszej nienzistaly mi żadne mrozaczki więc musiałam zacząć od nowa oczywiście zmieniłam klinikę no i od 3dpt chyba to mi tak kręgosłup dawal znac ze masakra no i dzis tez czuje sie bardzo okresowo.. wiec nie mam pojecia.. chcialabym bardzo zeby sie udalo bo teraz tez zadne mrozaki mi nie zostaly niestety...
 
Dziewczynki ja dzis spokojniejsza....bylam rano w urzedzie i prawie ducha z przemeczenia wyzionelam, wszystkie perfumy za mocne w autobusie wiec chyba moj Babelunio z powrotem przyklejony do mamci[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
No to teraz jeszcze tylko "żygnij" sobie dla potwierdzenia i jest cudnie!
 
reklama
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Super Asiu ! Bardzo się cieszę [emoji173] najważniejsze znaleźć przyczynę , wtedy będziesz mogła znów cieszyć się macierzyństwem [emoji8][emoji173]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry