reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć ;-)
Który jesteś dzień po transferze??
Ja jestem 7 i miała podobne odczucia wczoraj, dzisiaj delikatnie czuje jajniki.
Ja 6 dzień ale 3dniowego zarodka ;) ogólnie to @ powinna przyjść 10.12 czyli w niedzielę.. niektóre mają bóle okresowe i to bardzo dobry znak A u niektórych nie ;) I dlatego chyba zaczynam świrowac:)
 
reklama
Cześć ;-)
Z tego co wcześniej czytałam będziemy razem z zylwią testować w podobnym terminie. Ja zamierzam zrobic bete 13.12 a transfer 3 dniowego zarodka miałam 30.11.2017.
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was kciuki ;-)
Ja nieoficjalna bete robie 12.12 tak dla siebie chyba. A oficjalna jak klinika wyznaczyla 14.12. Transfer mialam 02.12 :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny - mam pytanie. Czy kojarzycie jaki miałyście progesteron przed punkcją? Mój wynik z wczoraj to 0,72. Jutro punkcja a ja wciąż mam małe plamienia i cały czas się obawiam że coś tu jest nie tak....
 
Witam zywia witam Kurcia i witam wszystkie kobietki. Jak tam samopoczucie
? Do testowania coraz bliżej tak jak i u mnie ale objawów żadnych prócz pobole Ania jajników
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja miałam 0,54. Lekarz nie powiedział od czego to może być?
Niestety nic nie powiedział - tylko stwierdził że lepiej aby plamienia nie było... Ja miałam bardzo kiepski okres w dniu rozpoczęcia stymulacji i zastanawiam się czy to był wogole okres i czy nie w tym leży przyczyna. Ale wyszłam z założenia że skoro dostałam plamień po 37 dniach to to jest to ;). No nic plan jest taki że w pt. punkcja, środa transfer blastki . A jak coś będzie nie tak to przełoże transfer. Choć z transferu świeżego mam córcie a z dwóch crio nic nie wyszło, więc wolałabym na świeżo;).
 
Witam zywia witam Kurcia i witam wszystkie kobietki. Jak tam samopoczucie
? Do testowania coraz bliżej tak jak i u mnie ale objawów żadnych prócz pobole Ania jajników
Hejka. U mnie tez zero objawow. A "ksiazkowo" dzis powinna sie zaczac implantacja...
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Badz dzielna. Przesylam usciski

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 6 dzień ale 3dniowego zarodka ;) ogólnie to @ powinna przyjść 10.12 czyli w niedzielę.. niektóre mają bóle okresowe i to bardzo dobry znak A u niektórych nie ;) I dlatego chyba zaczynam świrowac:)

Ja też zaczynam świrować ;-) Siedzę i zamiast pracować to o objawach czytam;-)
Miałam trzy transfery, za kazdym razem było inaczej;-(
Pierwszy - zero objawów, nawet brzuch mnie nie zaćmił i udany ;-) mam córeczkę ;-)
Drugi - objawy ciazowe, mdłości, bóle piersi, wymioty, zawroty glowy, byłam pewna że się udało - ciązy brak ;-(
Trzeci - 4 i 5 dzień ból jajników, 6 dzień duży ból jak na @, dzisiaj cisza...
A jak jest u Ciebie??
 
reklama
Do góry