reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przy pierwszej procedurze też źle się czułam ale bardziej doszukiwalam się objawów analizowalam dosłownie wszystko ale bóle miałam napewno silniejsze.. teraz druga procedura bo po pierwszej nienzistaly mi żadne mrozaczki więc musiałam zacząć od nowa oczywiście zmieniłam klinikę no i od 3dpt chyba to mi tak kręgosłup dawal znac ze masakra no i dzis tez czuje sie bardzo okresowo.. wiec nie mam pojecia.. chcialabym bardzo zeby sie udalo bo teraz tez zadne mrozaki mi nie zostaly niestety...

Ja też musiałam zaczynać każdą procedurę od początku. Teraz też mam podane dwa zarodki i nic mi nie zostało. Ja od początku jestem wierna jednej klinice i jej nie zmieniam. Specjalnie z Warszawy jeździłam do Białegostoku ;-)teraz otworzyli oddział w Warszawie więc mam bliżej.
 
reklama
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymaj sie. Jesteśmy z Tobą myślami!! Odzywaj się czasami do nas.
 
Ja też musiałam zaczynać każdą procedurę od początku. Teraz też mam podane dwa zarodki i nic mi nie zostało. Ja od początku jestem wierna jednej klinice i jej nie zmieniam. Specjalnie z Warszawy jeździłam do Białegostoku ;-)teraz otworzyli oddział w Warszawie więc mam bliżej.
Ja też miałam pierwszą procedurę w Białymstoku ale zrezygnowałam bo zrazilo nas podejście tam i w ogóle.. A teraz jestem w klinice w Warszawie i jesteśmy zadowoleni i napewno jak się uda będziemy tam prowadzić ciążę:) A kiedy testujesz?
 
@walczaca o szczescie juz umówiona jesteś na wizytę? Jak w ogóle Twój mąż? Ja sadze, ze on tych urodzin do końca życia nie zapomni :)
Wizyta 21 grudnia. To będzie 28 dpt :-)))
Mój m to powiem Wam że mnie zaskoczył. Nie raz razem plakalismy po zlych wiadomościach,a teraz ze mna nie placze. Ja sie śmieję jak glupia co jakiś czas i płaczę ze szczęścia przy każdym odebranym wyniku. A on powiedział że od urodzin znowu zachciało mu sie żyć bo ostatnie 3 lata nie miał czasami sily wstać z łóżka,ale jest też mega przerażony bo już tyle razy życie go w tej kwestii zawiodło że nie może tego ogarnąć. Mam nadzieję że na wizycie w koncu zacznie wierzyć że to dzieje się naprawdę.
A jak Twoje samopoczucie?? Mdłości nadal?
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]

Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Naprawdę serce boli jak czyta się takie historie. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Masz już jedno dziecko, spróbuj chwilowo na Nim się skupić.
Wierzę, że po badaniach uda się znaleźć przyczynę i wiosna będzie dla Ciebie szczęśliwa porą roku.
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Na usg juz duzo nie zostalo ale cos jeszcze jest a wiec dzisiaj biore tabletki na oczyszczenie!!! Prosze o wsparcie abym to jakos przezyla[emoji51]


Oprocz tego obliczylismy ze mialam juz 6 ciazy, jedna to moj ukochany skarb, reszta to poronienia albo biochemiczne. Dzieki temu kwalifikuje sie na testy szczegolowe i zaczniemy dzialac z nastepnym cyklem. Na szczescie wszystko bedzie pokryte z ubezpieczenia, bede Was informowac a poki co mam nadzieje ze przezyje dzisiaj i jutro.
Jak dobrze pojde to wroce do walki na wiosne [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Jestem z Tobą myślami. :*
W końcu musi się udać. To jest pewne.
Teraz odpocznij, uspokój myśli i postaraj się zrelaksować i nabrać sił do dalszej walki . :*
 
reklama
Dziewczyny przed przed chwilą odebrałam wyniki dziś 4 dpt, bhcg 14, estradiol 1213 progesteron 69,95 chyba jeszcze nie ma się co cieszyć bo pewnie jeszcze leki są we krwi a w poniedziałek brałam jeszcze pół ampułki ovirelle
 
Do góry