reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas wogole nie badaja progesteronu. Ten dowcipny nie wychodzi w badaniach a progesteron jest jak sunusoida, raz wysoki, raz niski wiec nie stresuj dzidzi

No właśnie teraz już mnie tu dziewczęta uspokoiły i zaczynam luzować:) Jutro wracam po chorobowym do pracy muszę się wziąć w garść :)
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
Na jakim cyklu jesteś i co bierzesz?
 
Dziewczyny ja to sie wykoncze z nerwow..... Poszlam do lazienki a tam taki malutki skrzepik ciemny bardzo.... Czy to poronienie? Wczoraj te skurcze mialam takie silne..... Z drugiej strony na usg nic kompletnie sie nie działo.....
 
reklama
Do góry