reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miało być [emoji173] a nie [emoji6] [emoji23] już nie wiem co wciskam. W aucie trzęsie

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi tez mówią, ze coś tam już widać. Ale w sumie dalej jestem pełna obaw.. zmartwiłam się jak napisałaś, ze dalej się stresujesz pomimo prenatalnych.
Stresować się już będziemy chyba cały czas. Cały czas gdzieś z tyły głowy mam przypadek koleżanki, która po odstawieniu właśnie w 10 tc progesteronu w 11 tc poroniła. Nie wiem czy to mogło wpłynąć na to, ale dlatego boję się jeszcze odstawić leki.
 
Juz polowkowe za chwile bedziesz miala, szok jak ten czas leci. Ja w styczniu pierwsze prenatalne.
Podobno jak sa male mdlosci to chlopak bedzie :) Ciekawa jestem co bedziesz miala ;). U mnie sie to sprawdzilo w pierwszej ciazy. Tym razem mam inaczej ale tez progesteron moze potegowac mdlosci.
Też jestem ciekawa, mąż cały czas mówi, że chłopak a ja nie mam kompletnie żadnych przeczuć. Zobaczymy w styczniu. Może u Ciebie tym razem dziewczynka?
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne wieści i te widoki na usg....eh my też plakalismy oboje. Nasz nastrój udzielił się również lekarzowi i wzruszył się razem z nami [emoji4]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
U nas wogole nie badaja progesteronu. Ten dowcipny nie wychodzi w badaniach a progesteron jest jak sunusoida, raz wysoki, raz niski wiec nie stresuj dzidzi
 
8dpt teoretycznie test powinien wyjść (mi wyszedł już nie wiedzieć czemu 5dpt), ale bywały tu różne sytuacje w których beta była wysoka a test negatywny. Jeśli czujesz się kasach możesz zrobić, jeśli nie to lepiej spokojnie poczekać na wynik bety.

Dzieki. Jeszcze mysle ..... zalezy jak bede sie czula do tej soboty. Ehh .... :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzwonili z kliniki. dwa zarodki ktore zostawili do stadium blastocysty niestety oba sie zatrzymały... takze ich juz nie zamroza. Wiec kończę procedure z jednym zarodkiem 2dniowym w brzuchu i dwoma 3dniowymi zamrozonymi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry