reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
8dpt teoretycznie test powinien wyjść (mi wyszedł już nie wiedzieć czemu 5dpt), ale bywały tu różne sytuacje w których beta była wysoka a test negatywny. Jeśli czujesz się kasach możesz zrobić, jeśli nie to lepiej spokojnie poczekać na wynik bety.
dzieki za odpowiedz . Sama jeszcze nie wiem czy sie odwaze na tego sikacza ale z drugiej strony beta najwieksza prawde powie tak czy siak . Oszaleje ....
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Mega pozytywnie zazdroszcze. Gratuluję całym sercem!! Cudowne informacje :-))))
 
To tak jak u mnie przy pierwszej procedurze 0 mrozakow i teraz jestem po 2 procedurze w innej klinice i też niestety zero mrozakow :( nadzieję pokładam w tym 3dniowym okruszku w brzuszku żeby że mną został :) A to jak pisałaś Twoja siostra też podchodziła do in vitro ? A gdzie się leczycie?
siostra procedura byla w 2011 r w invictie warszawa . Ja z polecenia prywatna lecznica gyncentrum warszawa a punkcje i transfery bialystok uniwersytecki szpital bo z ta klinika miedzy innymi wspolpracuje moja dr. A ty gdzie sie leczysz ? w wawie ?
Ja na razie poza tym nie wiem ile i czy udalo sie zamrozic zarodki , ktore do 3 doby 4, ladnie sie rozwijaly a bylo ich jeszcze 5 ( 6 komorek pobranych dojrzalych i 6 sie zaplodnilo ) na transferez lekarz powiedzial ze nie wiadomo jeszcze co bedzie do mrozenia ( ale nie dawal nadzei ) bo musza osiagnac stadium blastocysty i beda je hodowac do 6 doby . Nie chce sie na razie dowiadywac zeby dodatkowo sie nie stresowac .
 
Dziewczyny ja to sie wykoncze z nerwow..... Poszlam do lazienki a tam taki malutki skrzepik ciemny bardzo.... Czy to poronienie? Wczoraj te skurcze mialam takie silne..... Z drugiej strony na usg nic kompletnie sie nie działo.....
Też miałam kilkakrotnie takie skrzepiki martwiłam się bardzo usg pokazywalo że wszystko ok więc zawsze się przejmowalam jak widziałam ale musiałam zaufać lekarzowi.
 
reklama
Dziewczyny cudu nie ma! beta 1941 :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro. Przytulam Cię na odległość. Trzymaj się Kochana. :*
Po serii pięknych wiadomości zaczął się marazm. Obyśmy jak najszybciej z niego wyszły.

Mam przemyślenia, że nie przeżyję jeśli kolejny transfer będzie nieudany. Po prostu. A już najbardziej mi żal mojego męża, który przeżywa to bardziej niż ja ale tłumi w sobie emocje.
Mocno się zastanawiam czy nie podejść od razu do transferu blastki z nd.
Nie wiem skąd czerpiecie siłę, żeby próbować wielokrotnie. Naprawdę.
Te 2 zarodki, które mi podano, były najlepiej rokujące, piękne, równe, klasa pierwsza i nic z tego. W takim razie z tych gorszych pewnie nic nie będzie. Może jestem pesymistką ale coś mi się wydaje, że mam rację. :(
 
Do góry