reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie - wielkie gratulacje !!!! :) Teraz mama niech się oszczędza. Uwielbiam czytać takie wiadomości ;).
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowna wiadomosc!!:tak: Gratulacje!!! Juz nie moge doczekac sie swojej wizyty tez chce wyjsc z taka nowina i ujrzec serduszka:biggrin2:
 
Czesc dziewczyny,
podczytuje ja rowniez Was od poczatku drugiej procedury in vitro .Mam pytanie chce zrobic jednoczesnie w sobote ( 8 dpt 5 dniowej blastki 1AB ) bete rano i sikacza tak z ciekawosci zanim dostane wyniki bety ? jest sens czy nie ma co sie denerwowac gdyby sikacz wyszedl (-)?
PS. trzymam kciuki za czekajace i testujace oraz za dzwieczyny z krwawieniami aby wszystko sie dobrze ulozylo. Jedyno co moge powiedziec to moja siostra po piatym tarnsferze miala krwawienie w ok. 7 8 tyg. , lalo sie jej po nogach. okazalo sie ze pekl krwiak , lezala w szpitalu nawet 3-4 dni potem tez w domu. wszystko dobrze sie skonczylo. Zosia ma prawie 3 lata a pozniej naturalny cud sie zdarzyl.
Ps strasznie sie boje a jednoczesnie powtarzam sobie ze sie nie poddam i walka bedzie dalej gdyby ....Milego dnia :))))
Ja bym się nie martwila jak test wyjdzie negatywnie. Beta może już powiedzieć więcej :-))
Kciuki!!
 
Dziewczyny, oświeccie mnie proszę, po co każą robić pierwszą werykacje betę estradiol i peogesteeon w 4 dpt jak wiadomo że to jeszcze nic nie wykaże
 
reklama
Wizyta w klinice zaliczona. Endo dzięki rybom, nasionami chia, i orzechom podskoczyło do 10 mm. W piątek punkcja i za tydz w środę transfer. Mam nadzieję że ten plan się nie zmieni... Od poniedziałku mam plamienia przy podcieraniu i lekarz mówili że lepiej aby ich nie było, no ale wciąż są.... Wierzę że wszystko będzie dobrze
 
Do góry