reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne wieści :* :* gratuluję... dwa serduszka marzenie każdej tutaj z nas :) Tak więc się ciesz i uważaj na siebie, na Was :*
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
 
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
Ja byłam na sztuczny i progesteron mialam 15 i lekarz powiedzial ze jak na sztuczny to i tak bardzo dobrze w zwiazku z czym nawet nie zmienil mi dawkowania a dzis juz prawie 18 tydzien mam ;)
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje [emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

No i na to czekalam :) Nawet nie wiesz jak sie ciesze!!! Oby ten dzien okazal sie szczesliwy dla mnie i innych betujacych, obserwujacuch maluszki!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Najpiękniejszy prezent na Mikołaja :D
 
Dziewczyny, oświeccie mnie proszę, po co każą robić pierwszą werykacje betę estradiol i peogesteeon w 4 dpt jak wiadomo że to jeszcze nic nie wykaże
Dziewczyny, oświeccie mnie proszę, po co każą robić pierwszą werykacje betę estradiol i peogesteeon w 4 dpt jak wiadomo że to jeszcze nic nie wykaże
Ja cie moge oswiecic:),rosnacy estradiol oznacza ze buduje sie wysciola macicy na przyjecie zarodka,im wyzszy tym lepszy.Progesteron odzywia zarodek i im jego wartosci sa wyzsze tym wieksze szanse na ciaze,chociaz w tym momencie ciezko o ciazy juz mowic,ale np. jesli jest za niski ,moze ci p.dok . kazac brac wiecej prog. Przy 3 weryfikacji i ewentualnie wysokim progestronie mozna powoli zaczac marzyc:D:D:D To jest takie dmuchanie na zimne ,zeby optymalnie od poczatku ciaze z kazdej strony zabezpieczyc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(

Nie wroz z fusow i nie zalamuj sie :oo:ja przy pozytywnej becie ,bodajze 400 mialam progesteron 13,5.Progesteron jest wydzielany skokowo ,tzn teraz tak a za chwile totalnie cos innego.Zaleznie od tego co bierzesz jeden jest we krwi wykrywalny inny nie. Wynik jest OK tym bardziej w 8dpt.:)
 
Do góry