reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Parlodel biorę. W tej chwili dokładnych wyników nie pamietam, jak będę w domu to zerknę.
A tak pytam z ciekawości bo jak chodziłam do zwykłego gina i faktycznie miałam podwyższoną prolaktyne najwięcej miałam chyba 36 i kazał mi brać nanprolac i to nie jest tani lek.. później jak zdecydowaliśmy się na in vitro I pojechałam na swoją pierwszą wizytę powiedziałam o tym i profesor powiedział że absolutnie nie powinnam tego brać bo po pierwsze mam regularne cykle, wadę serca no i wszystkie wyniki ogółem ok i to samo usłyszałam od obecnej mojej Pani doktor w klinice że jeżeli nie ma powyżej 50 to nie powinno się niczego brać;) więc aby tak pytam :)
 
Z
A tak pytam z ciekawości bo jak chodziłam do zwykłego gina i faktycznie miałam podwyższoną prolaktyne najwięcej miałam chyba 36 i kazał mi brać nanprolac i to nie jest tani lek.. później jak zdecydowaliśmy się na in vitro I pojechałam na swoją pierwszą wizytę powiedziałam o tym i profesor powiedział że absolutnie nie powinnam tego brać bo po pierwsze mam regularne cykle, wadę serca no i wszystkie wyniki ogółem ok i to samo usłyszałam od obecnej mojej Pani doktor w klinice że jeżeli nie ma powyżej 50 to nie powinno się niczego brać;) więc aby tak pytam :)
Z tego co pamietam to zanim zaczęłam brać Parlodel moja prolaktyna była 2 razy ponad normę (ponad 1000). Z tym że to raczej inne jednostki.
 
Cześć ,
Jak wam mijają mikołajki ? U mnie dobrze . Mały śpi , a jutro wielki dzień ☺️ Trochę się denerwuje ale jestem dobrej myśli.
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Wow!!! Cudownie i się wcale nie dziwie ze takie emocje [emoji1286] cudowne wieści . Teraz szczęśliwych 33tc !! Gratuluje [emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry