reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W 8dpt to jeszcze za wcześnie .. możliwe że dopiero zaczyna być produkowana hcg więc po co się martwić na zapas :*
Kochana nie tyle się martwię co ciekawość mnie zjada żywcem. No i dużo dziewczyn pisze o jakiś plamieniach czy jakich kolwiek objawach a u mnie nic zupełnie.
 
Kochana nie tyle się martwię co ciekawość mnie zjada żywcem. No i dużo dziewczyn pisze o jakiś plamieniach czy jakich kolwiek objawach a u mnie nic zupełnie.
Nie wszystkie mają plamienia nie wszystkie mają jakieś objawy albo ich brak :) każda z nas jest inna :) Ale wiem co czujesz bo ja przy pierwszym podejściu też tak miałam:) swirowalam jak głupia ;) który dzień jesteś po transferze ?
Widzisz ja czuje się totalnie jak na okres ale się nie martwię bo chyba @Joko86 też tak miała i też miała podany 3dniowy zarodek :) także widzisz każda z nas inaczej przechodzi .. u Ciebie brak objawów to może być dobry znak więc spokojnie :*
 
Nie wszystkie mają plamienia nie wszystkie mają jakieś objawy albo ich brak :) każda z nas jest inna :) Ale wiem co czujesz bo ja przy pierwszym podejściu też tak miałam:) swirowalam jak głupia ;) który dzień jesteś po transferze ?
Widzisz ja czuje się totalnie jak na okres ale się nie martwię bo chyba @Joko86 też tak miała i też miała podany 3dniowy zarodek :) także widzisz każda z nas inaczej przechodzi .. u Ciebie brak objawów to może być dobry znak więc spokojnie :*
Kochana to dopiero 5 dpt
 
Nie strasz mnie [emoji14] jeżeli ten cud będzie dalej trwał to będę się dzień dnia modlić aby donosić ciążę jak najdłużej... dr mnie przestraszyła przy transferze i musiałam podpisać dokumenty ze jestem świadoma zagrożeń ciąży bliźniaczej... ale nie wierzyłam,że może mnie spotkać taki cud :-))
Moim wzorcem będzie @adunnnia90 która ma ciążę bliźniacza z dwóch slabszych zarodków i teraz osiągnęły piękną wagę i cierpliwie czekają w brzuszku mamy na wyznaczony termin :-))
Pozytywne myślenie [emoji4] [emoji4] [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry