reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tam kochane wam wieczór mija ? :) ja właśnie zagralam z mężem w państwa i miasta hihi pamiętacie ta grę ?:) A teraz sobie leżę no i tak mnie kręgosłup boli najbardziej na dole że nie daje rady.. I brzuch trochę no wiadomo wszystko jak na @ w sumie to mnie zawsze boli wszystko tydzień przed spodziewana @ ale przecież ona nie przyjdzie co nie ?:D hihi :D chyba zdechne dziś :D
TAK ja tez niedawno w to grałam z moja bratanicą, niezła jest bo ciagle w to gra :)
Ja dzis kilka spraw musiałam załatwić a teraz juz leżę i pachnę. Bede oglądać Sex w wielkim mieście zeby sie oderwać od wszystkiego :D
Mnie tez kręgosłup bolał i nadal boli jak stoję czy chodzę, wez to za dobra wróżbę !!
 
reklama
No i super!! :-) A opowiedz nam chociaż jak tam u Was, jak Maleństwa?? :-)
Odpukać mamy się dobrze. Maluszki w czwartek skończą 10 tygodni, jesteśmy po pierwszym szczepieniu i o dziwo super było a bałam się jak nie wiem [emoji28] Oczywiście bywa bardzo ciężko po nieprzespanej nocy ale jest ich stosunkowo niewiele. Dzieci wykazują co raz większą aktywność, drzemią po kilkanaście minut w ciągu dnia i znowu są chętne do zabawy, opcjonalnie do płaczu [emoji23]
Rozesmiana Ola
1512496284-92e1b3a1e29a91cf-aaaaaa.jpeg

Skupiony Piotrek
1512496325-043dcf0961a42fc9-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
TAK ja tez niedawno w to grałam z moja bratanicą, niezła jest bo ciagle w to gra :)
Ja dzis kilka spraw musiałam załatwić a teraz juz leżę i pachnę. Bede oglądać Sex w wielkim mieście zeby sie oderwać od wszystkiego :D
Mnie tez kręgosłup bolał i nadal boli jak stoję czy chodzę, wez to za dobra wróżbę !!
Super gra Co nie ?:D ale niestety z mężem nie wygram :D no odpoczywaj kochana teraz będziesz miała duuuzo czasu na to :)
Oczywiście że uważam to za dobra wróżbe i dobry znak :)
 
Adunia z Tobą urzedowalam na forum o IUI dlatego pamiętam i proszę przypomnij mi udało wam się za pierwszym podejściem ?:)
Też Cie pamiętam z forum o IuI. U nas pierwsza procedura- 3 zarodki. Pierwszy transfer jednego swiezaka- nieudany. Drugi transfer dwóch mrozakow- udany. 13.12 zobaczę moje maleństwa[emoji4] [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpukać mamy się dobrze. Maluszki w czwartek skończą 10 tygodni, jesteśmy po pierwszym szczepieniu i o dziwo super było a bałam się jak nie wiem [emoji28] Oczywiście bywa bardzo ciężko po nieprzespanej nocy ale jest ich stosunkowo niewiele. Dzieci wykazują co raz większą aktywność, drzemią po kilkanaście minut w ciągu dnia i znowu są chętne do zabawy, opcjonalnie do płaczu [emoji23]
Rozesmiana Ola
1512496284-92e1b3a1e29a91cf-aaaaaa.jpeg

Skupiony Piotrek
1512496325-043dcf0961a42fc9-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Dwa cudenka prześliczne
 
wiedziałam! Nieśmiało możesz;) gratuluję:)dbaj o siebie i Kropka:*
No wlasnie, Ty wiedziałaś przed panią z laboratorium :)
Staram sie oszczędzać choć dzis troche musiałam pochodzić. Napisałam do mojego lekarza ze martwi mnie ten bol 'miesiaczkowy', + bol pleców, chodzę taka pokurczona :(
Na razie nie odpisał.
Czy to tak długo bedzie?
 
Odpukać mamy się dobrze. Maluszki w czwartek skończą 10 tygodni, jesteśmy po pierwszym szczepieniu i o dziwo super było a bałam się jak nie wiem [emoji28] Oczywiście bywa bardzo ciężko po nieprzespanej nocy ale jest ich stosunkowo niewiele. Dzieci wykazują co raz większą aktywność, drzemią po kilkanaście minut w ciągu dnia i znowu są chętne do zabawy, opcjonalnie do płaczu [emoji23]
Rozesmiana Ola
1512496284-92e1b3a1e29a91cf-aaaaaa.jpeg

Skupiony Piotrek
1512496325-043dcf0961a42fc9-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Dzięki Ci wielkie za te zdjęcia...dodajesz mam siły do walki :) cudowne bobasy, nie dziwię się że myślisz o kolejnym malenstwach. Ile macie jeszcze sniezynek?
 
Odpukać mamy się dobrze. Maluszki w czwartek skończą 10 tygodni, jesteśmy po pierwszym szczepieniu i o dziwo super było a bałam się jak nie wiem [emoji28] Oczywiście bywa bardzo ciężko po nieprzespanej nocy ale jest ich stosunkowo niewiele. Dzieci wykazują co raz większą aktywność, drzemią po kilkanaście minut w ciągu dnia i znowu są chętne do zabawy, opcjonalnie do płaczu [emoji23]
Rozesmiana Ola
1512496284-92e1b3a1e29a91cf-aaaaaa.jpeg

Skupiony Piotrek
1512496325-043dcf0961a42fc9-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Cudeńka [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry