reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zdecydowanie tak, no i odpadają stringi ;) najważniejsza jest wygoda tu i uwdzie;)
Bo my stare jesteśmy
Jakiś czas temu nie mogłam spać i szukałam czegoś po forach. Takich ginekologiczno intymnych. I przypadkiem trafiłam na post jakiejś dzieciny w gimnazjum chyba. Porady biedactwo szukało bo robią jej się od sztucznej bielizny krostki na pupie a ona muuusi nosić koronkowe majty. I nie ze dla kolegi czy coś. Ona na WF musi mieć koronkowe majty. Bo inaczej jest lincz i wyśmiewanie w szatni. I potem w tym ćwiczą... Dupę to obciera w normalnych warunkach ale żeby na gimnastykę I jeszcze ten nacisk ze jak przyjdziesz w bawełnianych czy sportowych to cię w szkole wyśmiewają, masakra.
 
Na pewno już wszystko ok. A możesz przypomnieć jak to było z Twoją beta i co powiedział na wizycie?? Jest szansa na bliźniaki? Bo ja wtedy nieobecna ba forum byłam...;-)
Moja byla 175 potem 495potem 2810 i nie ma szans na blizniaki. Jest jeden pecherzyk. Bete robilam 12 dpt 14 dpt i potem chyba za 3 dni. Lub za 4. Tylko ze ja mialam 2 dniowe zarodki podane.co do tych bet na konsultacjach tel.mowil ze sa super

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo my stare jesteśmy
Jakiś czas temu nie mogłam spać i szukałam czegoś po forach. Takich ginekologiczno intymnych. I przypadkiem trafiłam na post jakiejś dzieciny w gimnazjum chyba. Porady biedactwo szukało bo robią jej się od sztucznej bielizny krostki na pupie a ona muuusi nosić koronkowe majty. I nie ze dla kolegi czy coś. Ona na WF musi mieć koronkowe majty. Bo inaczej jest lincz i wyśmiewanie w szatni. I potem w tym ćwiczą... Dupę to obciera w normalnych warunkach ale żeby na gimnastykę I jeszcze ten nacisk ze jak przyjdziesz w bawełnianych czy sportowych to cię w szkole wyśmiewają, masakra.
Straszne to jest co się teraz w takim gimnazjalnym wieku dzieje :/
 
Na pewno już wszystko ok. A możesz przypomnieć jak to było z Twoją beta i co powiedział na wizycie?? Jest szansa na bliźniaki? Bo ja wtedy nieobecna ba forum byłam...;-)
A na wizycie w ta sobote beta byla 6910 i powiedzial ze w dolnej granicy i ze kosmowka sie odkleja przez krwiaka. I leze..
O mój Boże! Strasznie dużo! To się nie dziwie, ze napuchlas.


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha aha no to wierzę że Maluszek zadomowił się już na dobre :-)
Moja byla 175 potem 495potem 2810 i nie ma szans na blizniaki. Jest jeden pecherzyk. Bete robilam 12 dpt 14 dpt i potem chyba za 3 dni. Lub za 4. Tylko ze ja mialam 2 dniowe zarodki podane.co do tych bet na konsultacjach tel.mowil ze sa super

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby tylko dobrze rosła:-) a jak Twoje samopoczucie??

U mnie samopoczucie całkiem dobrze. Jak czytam o tych różnych plamieniach, które mają dziewczyny to oddech wstrzymuje... Na szczęście ja nie mam żadnych, wczoraj trochę bóle okresowe, ale bez skurczy więc jest chyba dobrze :). Wizytę mam dopiero w przyszłą środę i zastanawiałam się czy nie pójść jutro na betę (tak dla siebie, bo laboratorium mam pod blokiem), ale nie wiem czy jest sens się denerwować czekając na wynik.
A Ty jakieś objawy masz?
 
reklama
Do góry