reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu pamiętasz jak wyladowalam na pogotowiu ? Było to tydz temu czyli ok 21 dpt ... dr na USG nie widziała nic . Powiedziała mogę się co najwyżej domyślać. Troszkę by było dziwne gdyby u Ciebie było "cos" widac.
Powtórz betę za dwa dni. Wszystko będzie jasne. Serduchem jestem z Tobą [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ta nowa.pani immunolog to prof Anna Pituch - Noworolska. Jest ordynatorem oddzialu immunologicznego w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu. Mysle ze jej decyzja bedzie miala najwieksze znaczenie. W koncu w tym.Prokocimiu nadal, szczepia limfocytami, wiec mam.nadzieje ze ona nie uwaza tego jako "prymitywna metode" jak to okreslil moj dr dzisiaj, tylko powie dlaczego powinnam zrobic.tak a nie inaczej. Pojade z.mezem i zobaczymy co powie.

Ooo, wydaje się rzeczywiście dobrym lekarzem. Może Ona pomoże Ci podjąć decyzję :)
 
Kochana tego artykułu nie namierze,bo on jakis wczesniejszy byl. Dlatego mi mama o niej mówiła bo rodzila u nich babka którą podobno wyprostowala jak juz nie bardzo miala nadzieje ze sie uda. I z tego co moja mama pamięta to chyba właśnie szczepieniami...
Kochana a moglabys cos podpytac jeszcze swojej mamy na jej temat? Bylabym ci stradznie wdzieczna!
 
My też mamy jeszcze 2x3dniowe, ale chyba najpierw skorzystamy z planu B. I się okaże gdzie tkwi prawdziwy powód nieudanych 5 transferów.
Trzymam kciuki żeby Wam się udało✊
U nas powiedzmy, że coś ruszyło, bo beta przyrasta ale jest bardzo niska. Jednak o czymś świadczy fakt, że żaden z zarodków nie przetrwał do blastki. Tylko te z nd. Tak więc nie będziemy zwlekać jeśli z nasieniem nic się nie poprawi a szczerze powiedziawszy, to się nie zapowiada na to.
Ja trzymam kciuki za Ciebie i życzę dużo siły. :*
 
reklama
Do góry