reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Serio?? No to cudnie!!
A jak u Was samopoczucie?? Cos mi sie wydaje ze u Was to już tuż,tuż...??;-) Moze Mikołajki?? ;-D
U nas bardzo dobrze [emoji4] dziś byłam na ostatniej wizycie. Dzieciaczki maja po ok 2500-2600 i termin cc to 13.12 [emoji173] więc jeszcze parę dni i zobaczę swoje maluchy [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dlaczego wam kazal zaczekac z transferem??

Żeby mieć świeże wyniki badań nk (tylko to zlecił), bo niby mogły wzrosnąć po ostatniej ciąży. A jakby były ok to zastanawiałby się nad szczepieniami i nie chciał żebym teraz brała encorton.
A przed drugą stymulacją dr Cz mówiła, że z tego nasienia dzieci nie będzie, a nawet jak się uda zajść to mała szansa że się utrzyma.
Chyba żeśmy dojrzeli do tego, że to może być prawda i trzeba spróbować planu B.
Już sama nie wiem co o tym myśleć...
 
U nas bardzo dobrze [emoji4] dziś byłam na ostatniej wizycie. Dzieciaczki maja po ok 2500-2600 i termin cc to 13.12 [emoji173] więc jeszcze parę dni i zobaczę swoje maluchy [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ohh cudownie. No to wszystko idzie zgodnie z planem... :-)) i piekna waga jak na dwupak!!:-)
 
@Iskra_82 bardzo mi przykro. :(
U nas też problem z nasieniem i stąd najwidoczniej moja przygoda z dziwną betą. My mamy jeszcze 2 zarodki 3 dniowe zamrożone i 3 blastki z nd. Jak się nie uda z tymi zarodkami, to będziemy transferować te blastki. Mój mąż ma już 37 lat i nie za bardzo chce już dalej czekać czy się uda z jego nasienia. Zwłaszcza że to jest rosyjska ruletka z biopsją. Chociaż jak wspominałam kilka dni temu mąż będzie próbował zamrozić nasienie po serii sesji akupunktury. Ponadto od ładnych kilku miesięcy faszeruje się suplementami. Jeśli plemniki będą lepszej jakości niż to co do tej pory, to zastanowimy się nad kolejnym in vitro w razie gdyby z mrożaczków się nie udało.


My też mamy jeszcze 2x3dniowe, ale chyba najpierw skorzystamy z planu B. I się okaże gdzie tkwi prawdziwy powód nieudanych 5 transferów.
Trzymam kciuki żeby Wam się udało✊
 
reklama
Do góry