reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, a krwawisz jeszcze? Może być jeszcze dobrze, koniecznie powtórz bhcg i usg. Pomodlę się za Ciebie.
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cuda się zdarzają, może inny lekarz coś wypatrzy na lepszym sprzęcie. Mam nadzieję, że tak będzie :)
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana w tym wypadku nie odstawiaj lekow. Musisz poczekac, w tym czasie.lez plackiem, wstawaj tylko do wc i jak musisz cos zjesc. Synkiem musi zajac sie.maz. to wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. Tylko ze u mnie.beta na drugi dzien spadla ale jesli uciebie.nadal jest tak wysoko to moze tylkp pekl jakis.krwiak czy cos. Moze jeszcze nie wszystko stracone. Zamiast dopochwowego prpgesteronu boerz doustny w wiekszych dawkach i jesli masz.to prolutex w zastrzykach. Modle sie za ciebie:* w czasie krwotoku u mnie tez.nic.nie.bylo widac, zadnego pecherzyka, a potem 2 tyg pozniej byly 2 pecherzyki w macicy. Kto wie, jesli nie odstawilabym lekow to moze ten jeden by nadal zyl...
 
reklama
Do góry