reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
annemarie u mnie dziś 19 dpt, tylko 1 dzień różnicy między nami :) Kiedy masz wizytę? Ja w sobote 9 grudnia, bardzo się stresuję, żeby nie było ciąży pozamacicznej lub pustego jaja ;/ Co prawda beta wzrasta 120-100%, ale obawa jest.
13 albo 14 grudnia, bo lacze to z intralipidem i mam nadzieje ze zobaczymy❤️
 
No to niezla jestes:) taka hodowla i bez hiperki - chyba jakis cud:) to teraz czekanie na info z labo...
Ja przypuszczam trochę jajek będzie z tego niedojrzałych, taka drobizna co się nagle pojawiła. Jutro zadzwonią. U mnie AMH 4,8 i bardzo się starali żeby delikatnie stymulować. Ostatni zastrzyk zmniejszono mi ze 150 na 125. No bardzo mam nadzieję ze obejdzie się bez tej hiperki i będę miała transfer na świeżo. W zeszłym roku jak się obudziłam w dzień punkcji to ledwo chodziłam. Dzisiaj tego nie odczułam wiec kto wie, może się uda.
 
Do Paśnika jeszcze nie mam wyników badań. Jutro idę do gin bo chcemy jeszcze w grudniu podejść do kolejnego transferu. Tylko nie wiem czy mam już odstawić leki czy czekać do jutrzejszej wizyty.
Kochana ja nie chce ci nic narzucac bron Boze ale moze wstrzymaj sie z kolejnym transferem. Skoro Pasnik teraz kazal ci nie podchodzic i najprawdopodobniej sie nie udolo to moze zaczekaj ten miesiac, dwa i podejdz do transferu dobrze przygotowana pod wzgledem immunologicznym
 
reklama
Do góry