reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cuda się zdarzają, może inny lekarz coś wypatrzy na lepszym sprzęcie. Mam nadzieję, że tak będzie :)

Moj lekarz mowil ze zobaczymy co beta pokaze ale on chyba tez raczej oczekiwal niskiego numeru, mysle ze go zaskoczy tak wysoka beta. Przypuszczam ze bedzie kazal czekac i kontynuowac z progesterone!

Mowil ze w cuda trzeba wierzyc i ze duzo widzial w swoim zyciu, to bardziej mi zabraklo wiary patrzac na pusty ekran i ta krew! Co mnie caly czas zastanawia to slabe bole przy tak wysokiej becie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj lekarz mowil ze zobaczymy co beta pokaze ale on chyba tez raczej oczekiwal niskiego numeru, mysle ze go zaskoczy tak wysoka beta. Przypuszczam ze bedzie kazal czekac i kontynuowac z progesterone!

Mowil ze w cuda trzeba wierzyc i ze duzo widzial w swoim zyciu, to bardziej mi zabraklo wiary patrzac na pusty ekran i ta krew! Co mnie caly czas zastanawia to slabe bole przy tak wysokiej becie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mozze byc tak, ze jeden sie ewaluowal.aA drugi zostal, yego nie wiadomo. Mysle ze jak ktwawienie.ustanie.to mozesz.isc.jeszcze na usg i bedzie wtesy wiadomo co tam sie wyprawia w srodku
 
Kochana ja nie chce ci nic narzucac bron Boze ale moze wstrzymaj sie z kolejnym transferem. Skoro Pasnik teraz kazal ci nie podchodzic i najprawdopodobniej sie nie udolo to moze zaczekaj ten miesiac, dwa i podejdz do transferu dobrze przygotowana pod wzgledem immunologicznym

Tylko że ja nie jestem do końca pewna czy to w immunologi jest problem. Nk jest ok, inne wyniki też. Tylko allo mlr miałam 27 ale robiłam jak już beta spadała i nawet Paśnik powiedział że dzień wcześniej mogła być dużo wyższa wartość. U nas problem jest z nasieniem, a mamy też zarodki z nd i myśleliśmy żeby z nimi spróbować.
 
Kochana w tym wypadku nie odstawiaj lekow. Musisz poczekac, w tym czasie.lez plackiem, wstawaj tylko do wc i jak musisz cos zjesc. Synkiem musi zajac sie.maz. to wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. Tylko ze u mnie.beta na drugi dzien spadla ale jesli uciebie.nadal jest tak wysoko to moze tylkp pekl jakis.krwiak czy cos. Moze jeszcze nie wszystko stracone. Zamiast dopochwowego prpgesteronu boerz doustny w wiekszych dawkach i jesli masz.to prolutex w zastrzykach. Modle sie za ciebie:* w czasie krwotoku u mnie tez.nic.nie.bylo widac, zadnego pecherzyka, a potem 2 tyg pozniej byly 2 pecherzyki w macicy. Kto wie, jesli nie odstawilabym lekow to moze ten jeden by nadal zyl...

dziekuje kochana za wsparcie, poki co nie mam za duzo lekow. Ale jutro z samego rana bede dzwonic do lekarza i umowie sie o konsultacje. Poprosze tez zdjecia z usg i wysle do niego. Moze on mi cos poradzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko że ja nie jestem do końca pewna czy to w immunologi jest problem. Nk jest ok, inne wyniki też. Tylko allo mlr miałam 27 ale robiłam jak już beta spadała i nawet Paśnik powiedział że dzień wcześniej mogła być dużo wyższa wartość. U nas problem jest z nasieniem, a mamy też zarodki z nd i myśleliśmy żeby z nimi spróbować.
To dlaczego wam kazal zaczekac z transferem??
 
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sprawdzaj cały czas poziom hcg. Poziom rosnie ale slabo, trochę jak u mnie . Ale Ty możesz być innym przypadkiem i tego Ci życzę!
 
reklama
Dziewczyny ta nowa.pani immunolog to prof Anna Pituch - Noworolska. Jest ordynatorem oddzialu immunologicznego w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu. Mysle ze jej decyzja bedzie miala najwieksze znaczenie. W koncu w tym.Prokocimiu nadal, szczepia limfocytami, wiec mam.nadzieje ze ona nie uwaza tego jako "prymitywna metode" jak to okreslil moj dr dzisiaj, tylko powie dlaczego powinnam zrobic.tak a nie inaczej. Pojade z.mezem i zobaczymy co powie.
 
Do góry