reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Iskra_82 bardzo mi przykro. :(
U nas też problem z nasieniem i stąd najwidoczniej moja przygoda z dziwną betą. My mamy jeszcze 2 zarodki 3 dniowe zamrożone i 3 blastki z nd. Jak się nie uda z tymi zarodkami, to będziemy transferować te blastki. Mój mąż ma już 37 lat i nie za bardzo chce już dalej czekać czy się uda z jego nasienia. Zwłaszcza że to jest rosyjska ruletka z biopsją. Chociaż jak wspominałam kilka dni temu mąż będzie próbował zamrozić nasienie po serii sesji akupunktury. Ponadto od ładnych kilku miesięcy faszeruje się suplementami. Jeśli plemniki będą lepszej jakości niż to co do tej pory, to zastanowimy się nad kolejnym in vitro w razie gdyby z mrożaczków się nie udało.
 
Dziewczyny, moja beta nadal przyrasta. Dostałam dziś skierowanie do szpitala. Za tydzień mam się umówić ale jeszcze pow

Sprawdzaj cały czas poziom hcg. Poziom rosnie ale slabo, trochę jak u mnie . Ale Ty możesz być innym przypadkiem i tego Ci życzę!
Smutno... ale to juz raczej nie ma szans... w szpitalu tak czy inaczej zrobia usg rzed zabiegiem. Na tym etapie nawet jakbys miala cos pokićkane z beta to powinien byc widoczny pecherzyk z zarodkiem i serduszkiem. Trzymaj sie :*
 
Dziewczyny ta nowa.pani immunolog to prof Anna Pituch - Noworolska. Jest ordynatorem oddzialu immunologicznego w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu. Mysle ze jej decyzja bedzie miala najwieksze znaczenie. W koncu w tym.Prokocimiu nadal, szczepia limfocytami, wiec mam.nadzieje ze ona nie uwaza tego jako "prymitywna metode" jak to okreslil moj dr dzisiaj, tylko powie dlaczego powinnam zrobic.tak a nie inaczej. Pojade z.mezem i zobaczymy co powie.
Czytalam o niej. Chyba jest guru w temacie!!
 
Chyba to wszystko z tych nerwów.. bolą mnie plecy z tylu ciężko się trochę oddycha i aż mnie suty bola..nie wiedziałam że aż tak się zdenerwowałam aż jestem na siebie zła bo przecież najważniejszy jest ten jeden maluszek w brzuszku ! Wrr..
 
@Iskra_82 bardzo mi przykro. :(
U nas też problem z nasieniem i stąd moja przygoda z dziwną betą. My mamy jeszcze 2 zarodki 3 dniowe zamrożone i 3 blastki z nd. Jak się nie uda z tymi zarodkami, to będziemy transferować te blastki. Mój mąż ma już 37 lat i nie za bardzo chce już dalej czekać czy się uda z jego nasienia. Zwłaszcza że to jest rosyjska ruletka z biopsją. Chociaż jak wspominałam kilka dni temu mąż będzie próbował zamrozić nasienie po serii sesji akupunktury. Ponadto od ładnych kilku miesięcy faszeruje się suplementami. Jeśli plemniki będą lepszej jakości niż to co do tej pory, to zastanowimy się nad kolejnym in vitro w razie gdyby z mrożaczków się nie udało.
Nasienie zawsze mozecie zamrozic, moze bedzie na rodzenstwo :)
 
reklama
Do góry