reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powodzenia!! U kogo w Novum sie leczysz?? Ja tez tam :-))
Dzięki :)
Jestem u dr. Zygler - u niej była wizyta kwalifikacyjna (mielismy większość badań ważnych na wstępie) i startowa. Na czas monitoringów z powodu urlopu pani doktor dwa razy byłam u dr Traczyńskiej a na ostatni monitoring wysłali mnie do Lewandowskiego. A ty?
 
Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Asiula lez i wtpoczywaj a z samego rana do swojego lekarza uderzaj.jezeli taka opieka w szpitalach u Was. To moze byc tylko krwiak jak wiezz ja mam i lekarz mi pow.ze jak zaczne krwawic to nie panikowac telefon do niego i on zadecyduje co dalej. Wiec moze z rana dzwon do kliniki zawsze maja jakis alarmowy numer. Trzymam kciuki i pisz na biezaco.Pomodl sie do sw. Dominika Savio.
CalujeCie mocno! Jestem z Toba myslami!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@annemarie do Ciebie mam szczegolny sentyment jak i do Dzoasi i Dosi 321 bo Wy namowilyscie mnie na zmiane kliniki... i u mnie tez 5 tydzien i to juz za pierwszym razem w tej klinice. A dokladnie to 5 tydz i 1 dzien. Kochana jak sie czujesz? Kiedy masz pierwsza wizyte popozytywie? A moze juz mialas?Zdradz cos obiecuje juz potem nie meczyc[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie wiem co to jest, ja mam tylko progesteron i estrofem. Mieszkam w Szwajcarii i pod opieka zwyklego gina. Jutro mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze, choc ciezko w to wierzyc!
Dzieki dziewczyny, jestescie kochane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętam cię zpoczątku roku kiedy ja tu częściej zaglądałam. Trzymaj się, oby jakiś krwiak..
A rozmawiałaś ze swoim lekarzem co robić w takiej sytuacji? Masz jakiś prg który można podać doustnie? Może by tak zadzwonić do szpitala na dyżur ginekologiczny i dowiedziec się czy lepiej się nie ruszać czy jechać i dostaniesz prolutex.
 
@annemarie do Ciebie mam szczegolny sentyment jak i do Dzoasi i Dosi 321 bo Wy namowilyscie mnie na zmiane kliniki... i u mnie tez 5 tydzien i to juz za pierwszym razem w tej klinice. A dokladnie to 5 tydz i 1 dzien. Kochana jak sie czujesz? Kiedy masz pierwsza wizyte popozytywie? A moze juz mialas?Zdradz cos obiecuje juz potem nie meczyc[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Anett ja do ciebie tez mam sentyment ale z innego powodu;)
 
reklama
Do góry