reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

O nieeee! Nie moze tak byc, wiec leż plackiem i myśl pozytywnie! Wszystkie kciuki z Toba!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki, właśnie wylądowałam w szpitalu, hiperstymulacja. Dziś 8 dzień po transferze i beta 97. Jaka szansa że to ciąża a jaka że to działanie ovitrelle? Dziś 13 dzień od zastrzyku. Dzięki za jakieś rady bo w szpitalu sami nie wiedzą :D
Ovitrell az tak bety nie podnosi. Wiec gratuluje a ciaza napedza hiperke :)
 
Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Kochana mam nadzieje, ze to tylko jakis krwiak i wszystko bedzie dobrze.. trzymam mocno kciuki ✊❤️
 
Lez plackiem, wstawaj tylko do lazienki. Przykro mi, to straszne uczucie, kiedy nie masz na nic wplywu. Nie przemeczylas sie? Nie dzwignelas jakiegos ciezaru? Kochana jeszcze jedno - podczas krwawienie progesteron dopochwowy sie nie wchlania. Zwieksz sporo dawke doustnego, trzymaj sie! :*

Ogolnie weekend byl spokojny, chociaz robilismy switeczne dekoracje, ale maz wszystko drzwigal. Bylismy na spacerze, rano jeszcze bylo ok a tak okolo 20 sie zaczelo, teraz troche ustalo ale boje sie wstawac!!!

W styczniu poronilam w tym samym czasie dlatego sie strasznie boje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki, właśnie wylądowałam w szpitalu, hiperstymulacja. Dziś 8 dzień po transferze i beta 97. Jaka szansa że to ciąża a jaka że to działanie ovitrelle? Dziś 13 dzień od zastrzyku. Dzięki za jakieś rady bo w szpitalu sami nie wiedzą :D
Gratulacje!kobieto w ciąży jesteś:)
 
Ogolnie weekend byl spokojny, chociaz robilismy switeczne dekoracje, ale maz wszystko drzwigal. Bylismy na spacerze, rano jeszcze bylo ok a tak okolo 20 sie zaczelo, teraz troche ustalo ale boje sie wstawac!!!

W styczniu poronilam w tym samym czasie dlatego sie strasznie boje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lez plackiem i odpoczywaj. To nie musi byc to samo co ostatnio i trzymam kciuki by tak nie bylo. Jestes na heparynie?
 
Ogolnie weekend byl spokojny, chociaz robilismy switeczne dekoracje, ale maz wszystko drzwigal. Bylismy na spacerze, rano jeszcze bylo ok a tak okolo 20 sie zaczelo, teraz troche ustalo ale boje sie wstawac!!!

W styczniu poronilam w tym samym czasie dlatego sie strasznie boje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musi byc dobrze, wiem jak ciezko w to wierzyc ale nie zostaje nic innego. A ty mialas juz jakies usg? Nie bylo krwiaka?
Chcialabym napisac cos sensownego ale teraz trzeba tylko czekac:(
 
reklama
Do góry