reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo "z Wami" walcze juz rok. Tylko ze watek o iui podczytywalam w tamtym roku z krzakow:D pamietam was chyba wszystkie - ciebie, adunnie, oske, evelevel, natalix, vinszke:) czas leci, niektore dziewczyny juz brzuchy zaczynaja zwalniac;)
Ale jaja, nie wiedzialam.No i Joko ktora tez niebawem rodzi[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@annemarie do Ciebie mam szczegolny sentyment jak i do Dzoasi i Dosi 321 bo Wy namowilyscie mnie na zmiane kliniki... i u mnie tez 5 tydzien i to juz za pierwszym razem w tej klinice. A dokladnie to 5 tydz i 1 dzien. Kochana jak sie czujesz? Kiedy masz pierwsza wizyte popozytywie? A moze juz mialas?Zdradz cos obiecuje juz potem nie meczyc[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Spoko, nie ekscytuje sie bo wiemy dobrze ze tak jak szybko jest pieknie tak i szybko moze sie skonczyc,...pojechalismy do Pragi wg. mnie doskonale zrobiona stymulacja dawczyni, embrioscope, embrioglue, akupunktura mojego zycia,dwa 4 dniowe kwiatki ... 11 dnia pt zaczelam plamic ale stwierdzillam ze zanim odstawie leki dla swietego spokoju sobie sikne. No i wyszla 2 krecha, jakby mi ktos stolkiem walnalbeta 12dpt 179,14 397 wiec pasuje. Wizyte mam 13 przy okazji intralipidu sprawdzimy krew. Zobaczymy co dalej... na razie po 23 transferach nie dociera do mnie , czas pokaze co bedzie
 
Bo "z Wami" walcze juz rok. Tylko ze watek o iui podczytywalam w tamtym roku z krzakow:D pamietam was chyba wszystkie - ciebie, adunnie, oske, evelevel, natalix, vinszke:) czas leci, niektore dziewczyny juz brzuchy zaczynaja zwalniac;)
A Ty dzis cwaniak bo jutro wolne to i szalejesz do pozna[emoji16] jakies plany na jutro?ja dzis w dzien sie wyspalam wiec za ksiazke sie wzielam teraz[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko, nie ekscytuje sie bo wiemy dobrze ze tak jak szybko jest pieknie tak i szybko moze sie skonczyc,...pojechalismy do Pragi wg. mnie doskonale zrobiona stymulacja dawczyni, embrioscope, embrioglue, akupunktura mojego zycia,dwa 4 dniowe kwiatki ... 11 dnia pt zaczelam plamic ale stwierdzillam ze zanim odstawie leki dla swietego spokoju sobie sikne. No i wyszla 2 krecha, jakby mi ktos stolkiem walnalbeta 12dpt 179,14 397 wiec pasuje. Wizyte mam 13 przy okazji intralipidu sprawdzimy krew. Zobaczymy co dalej... na razie po 23 transferach nie dociera do mnie , czas pokaze co bedzie
23 transferach?! Kobieto musi byc pieknie teraz. Ty nie bylas kiedys w novum u Lewego? Opowiadal mi historie kobiety o tylu tdansferach i mowil ze niestety poronila.

BTW teraz to musi bycTwoj czas...Bez jajec [emoji8]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
23 transferach?! Kobieto musi byc pieknie teraz. Ty nie bylas kiedys w novum u Lewego? Opowiadal mi historie kobiety o tylu tdansferach i mowil ze niestety poronila.

BTW teraz to musi bycTwoj czas...Bez jajec [emoji8]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bylam i nie mialam w planiekontakt z nimi mialam ale zrazilam sie podejsciem juz na samym poczatku. Do lekarzy nic nie mam,robia swietna robote
 
Kurdę Dziewczyny lekarz mi pow.że beta jest w dolnej granicy normy, ale jak sprawdziłam na kalkulatorze to jest poniżej normy... 23 dpt 6914.
Tak od wtorku czułam że zapachy mi przestały przeszkadzac, przestałam się meczyc czyli objawy zaczeły ustawać.Jak na moje oko, jeden kropek się ewakuował i chciał pociągąćdrugiego dlatego drugi się odkleił.Oby moje leżenie sprawiło żeby się dokleił i już ze mną pozostał..
Będzie dobrze [emoji173] musi być !

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to trzymam kciuki za znokautowanie tej hiperki jak najszybciej.
Czy ja dobrze kojarzę, pisalas kiedyś w sobotę ze transfer miał być w niedziele w 5 dobie ale trzeba przyspieszyć. To w końcu transfer był w 4 czy 5 dobie?

Ja miałam na 3 dni przed punkcją 6500 pmol/l, pęcherzyków jest kilkanaście ale nie wiem które dojrzałe a które nie. Ciekawa jestem bardzo jak to ocenią - czy się na świeży transfer będę nadawała. Bardzo chciałam bo poprzednio same mrozaczki i klapa i trochę liczylam ze to może coś zmieni.


Miałam mieć transfer w 5 dobie ale ponieważ 4 z 6 w ogóle się nie zaczęły rozwijać to podali mi je w 3 dniu. Ponoć tak jest że hodują do 5 jak jest duża ilość a jak mało to dają wcześniej. Czyli jesteś jeszcze przed punkcją? Słyszałam że z mrozaczków jest niższa skuteczność więc trzymam kciuki abyś miała ze świeżych i musi się udać:)
 
@Marai gratulacje!
To dopiero po tak dlugim czasie Cie zlapala hiperka? Jejku

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie dziwne że dopiero teraz:) to jest ciężkie to wyczucia bo mam wysoki próg bólu a lekarz mówił jechać do szpitala jak będzie mocno boleć. Może i bolało mocno wcześniej;) Wczoraj też nie chciałam jechać, „nic mi nie jest żadna hiperstymulacja przecież nie boli mnie aż tak mocno” haha.
 
reklama
Do góry