reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczyny
Mój październikowy transfer ostatniego zarodka się nie udał, beta <1
Ale wróciłam do gry - druga procedura. Zmieniłam klinikę, teraz jestem w warszawskim Novum, w poniedziałek punkcja. Jajek duzo bo o ile dobrze liczyłam to okolo 17 ale zobaczymy ile będzie dojrzałych. Nie wiadomo czy będzie transfer bo boją się hiperki, zobaczymy.

Na pewno będzie test plemnikow z hialuronianem, zapłodnienie ICSI albo IMSI do decyzji embriologow, podłoże zaproponowali że będzie Embriogen z czynnikiem wzrostu bo jestem po 2 biochemicznych a w poprzedniej procedurze zarodki trochę leniwie rosły.

Pojawiłam się tu na moment w październiku i znikłam, przepraszam bardzo, troszkę mnie zdołowały to ostatnie niepowodzenie i nie miałam siły odpisywać. Skasowałam mi się powiadomienia ale pamiętam że @Iskra_82 pytałaś o „leczenie” męża pod kontem niskiej morfologii. Bardzo przepraszam, że nie odpisałam ale to nie było nic odkrywczego, po prostu suplementy czasem te czasem inne, dawno temu lekarz zapisywał mu jakiś lek poprawiający krążenie ale nie brał go od półtora roku. Ale szczerze to największą poprawę zaobserwowaliśmy jak od poprzedniej procedury w listopadzie do maja nie brał ŻADNYCH suplementów ani leków i nie stresował się nasieniem bo mieliśmy zamrożone 4 blastocysty. No i... odstawił rower. Przez moment morfologia była prawie 5 potem znowu spadła ale utrzymuje się w okolicach 2 (co po wielu miesiącach 0% jest dla nas super wynikiem) Przestaliśmy już badać... Czytam od kilku dni forum i trzymam kciuki za twoją piękną betę.
Powodzenia!! U kogo w Novum sie leczysz?? Ja tez tam :-))
 
Lez plackiem i odpoczywaj. To nie musi byc to samo co ostatnio i trzymam kciuki by tak nie bylo. Jestes na heparynie?

nie wiem co to jest, ja mam tylko progesteron i estrofem. Mieszkam w Szwajcarii i pod opieka zwyklego gina. Jutro mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze, choc ciezko w to wierzyc!
Dzieki dziewczyny, jestescie kochane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
kurde! Trzymaj kropka nie puszczaj!moze lepiej od razu to szpitala jedz...
 
nie wiem co to jest, ja mam tylko progesteron i estrofem. Mieszkam w Szwajcarii i pod opieka zwyklego gina. Jutro mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze, choc ciezko w to wierzyc!
Dzieki dziewczyny, jestescie kochane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli krwawienie ustalo to pewnie jakis krwiaczek.
 
nie wiem co to jest, ja mam tylko progesteron i estrofem. Mieszkam w Szwajcarii i pod opieka zwyklego gina. Jutro mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze, choc ciezko w to wierzyc!
Dzieki dziewczyny, jestescie kochane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu,
brzmi to nieciekawie ,ale ze starych forumowiczek ktore juz sa dzieciate prawie kazda zalewala sie krwia i dzieci przetrwaly.Mam nadzieje ze i u Ciebie tab bedzie. Trzymam kciuki,po szpitalach bym w nocy nie jezdzila bo jesli to krwiak to ruch pompuje jeszcze bardziej krew i krwawienie.Tym bardziej podejscie w Szwajcarii lekarzy do tego znam i ty pewno tez. Rece rozloza i do domu cie wysla. Lez i dyskutuj z tym tam do gory,zeby sobie w kulki nie lecial.:(
 
reklama
Do góry