reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakiej wielkości pecherzyk masz?
Lez w takim razie, stosuj się do zaleceń lekarza i dbaj o Was. Ja też mam się oszczędzać i głównie leżę więc leżymy we dwie.
Nie powiedzial jaka wielkosc...
Przegapolam Twoja wizyte chyba...Kiedy mialas? Napisz jak u Ciebie pp wizycie plis.
Ja od czwarrku bylam na super rekolekcjach ale trwaly po calym dniu i moze sie przeforsowalam ze sie odkleja.. nie wiem jaka moze byc tego przyczyna...dzis jiz grzecznie do lozka i dobrze ze mialam tak wczesnie wizyte bo normalnie powinnam miec 23 dpt bo dzis i jutro tez bym byla na rekolekcjach.
Kiedy masz wizyte teraz?


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ;-)) krecha jest ciemniejsza i nawet jal teraz juz troszke zbladla to widac ze jest ciemniejsza niż wczoraj.
Obudzilam go przed 6 bo nie moglam wytrzymac. A on w szoku jest do tek pory,plakalismy razem a.potem powiedzial ze jest przerażony że to sie dzieje,w sensie że boi sie ze to delikatne jak bańka mydlana... a i oczywiscie w zaleceniach z kliniki mialam 12 dpt robic test takze z 15 razy pytal czy to aby nie za wczesnie i czy oby to prawdziwy... ;-)
Grarulacje Kochana!!!!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie powiedzial jaka wielkosc...
Przegapolam Twoja wizyte chyba...Kiedy mialas? Napisz jak u Ciebie pp wizycie plis.
Ja od czwarrku bylam na super rekolekcjach ale trwaly po calym dniu i moze sie przeforsowalam ze sie odkleja.. nie wiem jaka moze byc tego przyczyna...dzis jiz grzecznie do lozka i dobrze ze mialam tak wczesnie wizyte bo normalnie powinnam miec 23 dpt bo dzis i jutro tez bym byla na rekolekcjach.
Kiedy masz wizyte teraz?


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wczoraj poszłam na wizytę, ale poza klinika. Poszłam, żeby poczuć się pewniej. U mnie pecherzyk jest idealnej wielkości (na zarodek za wcześnie), ale umiejscowiony w dolnej części macicy. No i też oszczedzajacy tryb zycia, jak najmniej schylania, żadnego dzwigania, sprzątania, itp. A więc staram się leżeć. Wizytę mam za półtora tygodnia.
 
Ja wczoraj poszłam na wizytę, ale poza klinika. Poszłam, żeby poczuć się pewniej. U mnie pecherzyk jest idealnej wielkości (na zarodek za wcześnie), ale umiejscowiony w dolnej części macicy. No i też oszczedzajacy tryb zycia, jak najmniej schylania, żadnego dzwigania, sprzątania, itp. A więc staram się leżeć. Wizytę mam za półtora tygodnia.
Oj to sie wybyczymy[emoji16] a wczoraj ktory mialas dpt? My chyba tydzien roznicy mamy.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wychodze z krzaków...
8 dpt i sikalam popoludniu... co sadzicie??

O waaaa! Piękna krecha! Mocna kciuki zaciśnięte i nie przestawaj sie modlić!

Normalne :) mocz wysycha i troszke ta kreska blednie. Nie martw sie tym, jestes w ciazy kochana :) czuje, ze beda blizniaki ;)

Oj mi tez to tak wyglada! [emoji6] a były podane 2 zarodki?

Kochane z jestem już po zabiegi ambrazji. O 18 dostałam takiego krwotoku i bolu, że myślałam, że umrę. Zadzwoniłam do swojego lekarza i od razu kazał jechać szpita. Przyjechałam o 19.00 do szpitala i już po wszystkim...

Strasznie współczuje ☹️ Ja bardzo przeżyłam zabieg, do tej pory przypomina mi sie wkluwanie wenflonu [emoji22] Pomógł mi mąż ,który mnie zabrał na weekend w miejsce , które zawsze chciałam zwiedzić, było cudownie, zapomniałam, a 2 miesiące po byłam juz w ciazy [emoji846] Trzymam mocno kciuki za Ciebie, zadbaj o siebie i nie zapomnij o psychice! A za 2,3 miesiące wpadaj na ciężarówki [emoji8]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Wrocilam po wizycie.
Wiec dziscjesr 23 dpt. Jest jeden pecjerzyk ale obok zrobil sie krwiak i kosmowka zaczela sie odklejac. Beta 6914 i mowil ze na dolnej granicy. Wiec mam nakaz lezenia tylko na siusiu moge wstawac i dostalam dodatkowe leki.
Pecherzyk mial cialko zolte. Kolejna wizyta w czwartek i wtedy sie okaze czy sie przykleil i czy wszystko bedzie ok.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli teraz lezysz i pachniesz kochana a maz to twoj sluzacy :D
 
reklama
Hej Ewunka,
Co u Ciebie, jak Marcelina??
Pozdrawiam
Witam a dziękuję dobrze się miewa .
Już niedługo się zobaczymy pozdrawiam .
A jak u Ciebie ?
20171202_190455.jpg
 

Załączniki

  • 20171202_190455.jpg
    20171202_190455.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 444
Do góry