reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej czy wam też tak się dłużyły bądź dłużą dni po transferze dzisiaj mam 2 dpt a gdzie do 12 dpt zwariuje
Nawet nie mow. Ja dzis mialam transfer a juz mi sie nie chce lezec... takze jeszcze do poniedzialku jestem w domu a potem wracam do pracy bo zwariowac idzie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dal Ci ovitrelle po transferze? Dorzucil Ci jeszcze jakies leki oprocz lutinusu i encortonu?
Ovitrelle dal mi przed punkcja. Ale 2 amp. Wiec minimum te 10 dni musze chyba odczekac. Bo juz mialam kiedys fałszywy pozytyw po pregnylu...

No neoparin i acard.
Co do encortonu to powiedzialam ze w piątek dzwonilam do kliniki zeby sie dopytac czy znow zaczac brac i ze biore. A on taki "noo to jak pani juz zaczela to niech pani bierze...". Wiec nie wiem czy taki byl jego zamysl zebym skonczyla 2dni przed punkcja czy wtedy zapomnial. Tak to moge brac nospe i magnez. Relanium niezbyt chcial przepisac bo wciaz podkreslal ze to moj pierwszy raz i nie wiadomo jak bedzie wiec zeby nie brac wszystkiego co sie da...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry