reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dziś po 3 zastrzyku Gonalu.
Zawsze jak miałam jeden pęcherzyk w jajniku (zwłaszcza lewym) to wszystko przez endomendę i inne zrosty mnie tak bolało, że aż noga drętwiała. A teraz? Nic nie czuję... Mam nadzieję, że coś tam rośnie...
@dżoasia liczymy na dziecko cud! :D
 
Hehe no tak jak takimi lekami was tam szprycuja to reakcje rozne moga byc Panu jak widac zrobilo sie goraco :D
Hehe..By się Wam tu dziś podobało kobietki, dobry striptiz za free..Pan zaczął od bluzki a skończył tak..Tylko miał pecha bo potem 4 ochroniarzy go dopadło[emoji28] ... Aśka była 1wsza w oknie patrzeć co się dzieje[emoji57] [emoji28] [emoji28]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Wez ich tam w dupe kopnij to sie glupie zarty skoncza
Hehe..Zartownis z tej lekarki dziś..Wczoraj była cały dzień zesr... Ze strachu[emoji23][emoji39]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Ja dziś po 3 zastrzyku Gonalu.
Zawsze jak miałam jeden pęcherzyk w jajniku (zwłaszcza lewym) to wszystko przez endomendę i inne zrosty mnie tak bolało, że aż noga drętwiała. A teraz? Nic nie czuję... Mam nadzieję, że coś tam rośnie...
@dżoasia liczymy na dziecko cud! :D
kochana ja nic a nic nie czułam jak mi pęcholki rosły - czy to po 1 czy po 2 do iui jak również przy ivf kiedy było ich kilkanaście :) ja na cud nie liczę, nawet trochę się go boję, ale jakby się udało to się nie obrażę :D
 
reklama
Hehe..By się Wam tu dziś podobało kobietki, dobry striptiz za free..Pan zaczął od bluzki a skończył tak..Tylko miał pecha bo potem 4 ochroniarzy go dopadło[emoji28] ... Aśka była 1wsza w oknie patrzeć co się dzieje[emoji57] [emoji28] [emoji28]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Dami, przyznaj się, że to Ty byłeś :D haha :p
 
Do góry