reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam jestem tu nowa w sumie jestem przed punkcja która się odbędzie 27.11 i mam stresa jak nic. Czy ktoś z Was tu obecnych też miał taki stres?
oj tak ja tez miałam mega stresa.. jesli chcesz moge ci opisac jak to wyglada na priv..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@asinka89 @JoannaRak @Weronika63 jak samopoczucie w 6dpt??? Kiedy idziecie na bete?? Ja sie zastanawiam kiedy isc czy jutro(6dpt) czy we wtorek czy wogole... im bliżej tym ciężej... ciągle jestem pelna wiary ze sie udalo, ze to ten czas ale stres jest... a Wy jak sobie radzicie??
ja stwierdziłam ze nie pojde wczesniej niz lekarka zaleciła wiec czekam do czwartku.. na bete... zyje nadzieja ze sie udało..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kiepsko sobie radze bynajmniej ja, ide jutro na bete! Zobaczymy czy cos juz pokaze. A jak sie czujesz? Ja ogolnie nie wiem, analizuje wszystko ale nic nie moge wymyslec! [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja juz nie analizuje ... wiem ze sporo rzeczy mnie boli ... i tyle zobaczymy co przyniesie czwartek ..a za ciebie jutro trzymam kciuki

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja stwierdziłam ze nie pojde wczesniej niz lekarka zaleciła wiec czekam do czwartku.. na bete... zyje nadzieja ze sie udało..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ja ciągle dziś męczę czy robiła test.. bo pisał ktoś że dziś może coś być..Ale z Aski twarda sztuka i mam czekać do czwartku[emoji3] [emoji20]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
A dziś przy niedzieli piękny obrazek za oknem na podwórku kliniki
1511101883-579dbc5e9aaffa1f-aaaaaa.jpeg

1511101920-287b03b561a93d97-aaaaaa.jpeg


Cały czas z wariatami..

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Hehe no tak jak takimi lekami was tam szprycuja to reakcje rozne moga byc Panu jak widac zrobilo sie goraco :D
 
Szkoda gadać, dziś sobie zemnie jaja robią że nudna niedziela bo nie dali mi palladonu... Czarny humor poprostu[emoji19] [emoji57]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Wez ich tam w dupe kopnij to sie glupie zarty skoncza
 
reklama
ja stwierdziłam ze nie pojde wczesniej niz lekarka zaleciła wiec czekam do czwartku.. na bete... zyje nadzieja ze sie udało..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zatem Asinka mamy ten sam termin.. Nie wiem jak reszta Dziewczyn betujacych w przyszlym tygodniu, ale ja juz calkiem osiwialam [emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry