reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zatem Asinka mamy ten sam termin.. Nie wiem jak reszta Dziewczyn betujacych w przyszlym tygodniu, ale ja juz calkiem osiwialam [emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
a ja sobie powiedziałam co ma byc to bedzie..robiłam wszystko zeby sie udało a w czwartek wyjdzie czy kropki sa czy nie..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to dobrze nie wiem czy nie za dobrze :-) jak juz zaobserwowalam na forum nam ciężko dogodzic brak objawow zle, bóle dolegliwosci tez zle :-) przez 2dni po transferze czulam pobolewania, w 2dpt takie dziwne bole macicy :-) od tamtego epizodu cisza nic nie boli, zadnych plamien implantacyjnych :-) tu sie chyba nic nie wymysli beta da odpowiedz :-)

to co idziesz jutro??? Ja tak, mam druga weryfikacje potransferowa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja sobie powiedziałam co ma byc to bedzie..robiłam wszystko zeby sie udało a w czwartek wyjdzie czy kropki sa czy nie..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo masz dojrzale podejscie, nie to co Twoja fisnieta kulezanka [emoji6]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo masz dojrzale podejscie, nie to co Twoja fisnieta kulezanka [emoji6]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
eee wczesniej tez analizowałam itd.. ale tylko szkoda stresu i nerwow w sumie i tak nie mamy wpływu co sie dzieje z kropkami.. jak ma sie udac to sie uda :) spokojnie

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dami a ordynator zmienil Ci ten caly Twoj team jak obiecal?!
Jest tam jakis rzecznik praw pacjenta cokolwiek nie wiem??
Moze z tym ordynatorem Asinka niech pojdzie znow pogadac?!
Sorry bez urazy do nikogo ale ja juz wiem dlaczego ja tych szwabow nie moge zniesc od zawsze..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia nic się przez weekend nie odzywa... Ćhyba przejęła się słowami Pani dr i spędza czas z M, żeby w naturalsa trafić :)
Dzien dobry, dobry wieczor wszystkim:D rzeczywiscie mialam maly detoks od was ale po czesci przymusowy ;) bylam na wioskach i durna pala zostawila wczoraj rano tel u mamy i dzis u tesciowej bylam offline;) cos faktycznie slabo wam idzie pisanie.ksiazki hihi
Co do naturalsa... hmmm... :p cos tam bylo ale.jednak nie kupowalam zadnych owutestow, stwierdzilismy, ze idziemy na spontan - chyba pierwszy raz tak nam sie trafilo, ze bez zadnych lekow, wsponagaczy itp wiec niech bedzie i bez kontroli;)
 
reklama
Do góry