reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kochana ja nic a nic nie czułam jak mi pęcholki rosły - czy to po 1 czy po 2 do iui jak również przy ivf kiedy było ich kilkanaście :) ja na cud nie liczę, nawet trochę się go boję, ale jakby się udało to się nie obrażę :D
Mnie zawsze mega bolało, więc myślałam, że jak będzie ich więcej to bardziej będzie boleć... Jakoś do czwartku muszę wytrzymać w tej niecierpliwości...

To kiedy testujesz po naturalsie? ;)
 
Mnie zawsze mega bolało, więc myślałam, że jak będzie ich więcej to bardziej będzie boleć... Jakoś do czwartku muszę wytrzymać w tej niecierpliwości...

To kiedy testujesz po naturalsie? ;)
hehe pewnie @ przyjdzie zanim przyjdzie mi myśl o testowaniu :p A tak serio to jak zawsze - jak najwcześniej!! Żeby wiedzieć, czy cokolwiek się zadziało czy nie ;) Pytałam mojej dr, czy jeśli jest u mnie też problem z torbielami, to czy żeby mieć większą nadzieję, że pęcherzyk pęknie nie przepisze mi ovitrellu, to stwierdziła, że mniej negatywnych dla organizmu skutków jest wyleczenie torbieli lekami, niż jeden zastrzyk ovitrellu, więc nie przepisała (ale stwierdziła, że jeśli już miałby być podany w ok soboty) - czyli idąc "ścieżką" ivf - jutro miałaby być punkcja, w sobotę transfer, więc moje domniemane 6dpt mogłoby wypadać w sobotę za 2 tyg ;)
 
hehe pewnie @ przyjdzie zanim przyjdzie mi myśl o testowaniu [emoji14] A tak serio to jak zawsze - jak najwcześniej!! Żeby wiedzieć, czy cokolwiek się zadziało czy nie ;) Pytałam mojej dr, czy jeśli jest u mnie też problem z torbielami, to czy żeby mieć większą nadzieję, że pęcherzyk pęknie nie przepisze mi ovitrellu, to stwierdziła, że mniej negatywnych dla organizmu skutków jest wyleczenie torbieli lekami, niż jeden zastrzyk ovitrellu, więc nie przepisała (ale stwierdziła, że jeśli już miałby być podany w ok soboty) - czyli idąc "ścieżką" ivf - jutro miałaby być punkcja, w sobotę transfer, więc moje domniemane 6dpt mogłoby wypadać w sobotę za 2 tyg ;)
Kurcze to mnie zaskoczylas. Mnie przez ostatnie 7 miesiecy co miesiac traktowali Pregnylem... i i tak nie pekalo, byla torbiel i klops.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@asinka89 @JoannaRak @Weronika63 jak samopoczucie w 6dpt??? Kiedy idziecie na bete?? Ja sie zastanawiam kiedy isc czy jutro(6dpt) czy we wtorek czy wogole... im bliżej tym ciężej... ciągle jestem pelna wiary ze sie udalo, ze to ten czas ale stres jest... a Wy jak sobie radzicie??
Mnie już lekki stresik bierze..bete mam dopiero 27.11. :/:/ nie wiem czy robić sikacza i w ogóle kiedy. Ten tydzień jakoś zleciał i mam nadzieję że następny też szybko zleci.
 
Kurcze to mnie zaskoczylas. Mnie przez ostatnie 7 miesiecy co miesiac traktowali Pregnylem... i i tak nie pekalo, byla torbiel i klops.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
w sumie to już nie dopytywałam jakie to skutki uboczne, bo przecież pregnyl/ovitrell to hcg...??!! i negatywne skutki po nim dla organizmu to jakaś "podejrzana" sprawa, ale cóż - nie będę się kłócić ze specjalistą :) ja osobiście po ovi czułam się rewelacyjnie a po antykach jakby mnie czołg przejechał, ale cały czas mam nadzieję, że dziad jednak pękł/pęknie i antyki mnie ominą :)
 
reklama
ale jakiej klasy? wiesz? :) bo blastki też mają swoje stadium rozwojowe określane cyfrą 1-6 :)
Nie mam podanej klasy, w sumie bardzo nie dociekalam zeby sie dodatkowo nie stresowac, jako zarodek 3dniowy nie byl najlepszy ale dotrwal do 5doby przetrwal mrozenie i rozmrazanie wiec pokladam w nim nadzieje, pojde chyba we wtorek tak jak planowalam, przy transferach 3dniowych chodzilam w 9dpt wiec to bedzie ten sam etap
 
Do góry