reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie chciałam żeby wyszło nie miło :) po prostu szukam nadziei :) mnie bolał brzuch i jajniki 5 i 6 dpt. Czy ten ból jest wyznacznikiem? Jak to czułaś?:)
Nie bez powodu piszą sikance oszukance. Często czytam że dziewczynom wychodzą później albo nawet wcale pomimo dość wysokiej bety. Trzymam kciuki by u Ciebie też tak było [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A dziś przy niedzieli piękny obrazek za oknem na podwórku kliniki
1511101883-579dbc5e9aaffa1f-aaaaaa.jpeg

1511101920-287b03b561a93d97-aaaaaa.jpeg


Cały czas z wariatami..

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Co to za konowały tam pracują, nie to że cierpisz to jeszcze podwajają Twój ból.
Szkoda gadać, dziś sobie zemnie jaja robią że nudna niedziela bo nie dali mi palladonu... Czarny humor poprostu[emoji19] [emoji57]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Witam jestem tu nowa w sumie jestem przed punkcja która się odbędzie 27.11 i mam stresa jak nic. Czy ktoś z Was tu obecnych też miał taki stres?
 
reklama
@asinka89 @JoannaRak @Weronika63 jak samopoczucie w 6dpt??? Kiedy idziecie na bete?? Ja sie zastanawiam kiedy isc czy jutro(6dpt) czy we wtorek czy wogole... im bliżej tym ciężej... ciągle jestem pelna wiary ze sie udalo, ze to ten czas ale stres jest... a Wy jak sobie radzicie??
 
Do góry