reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To byłaby mila odmiana bo teraz ciagle spie :D a tak serio dzieki za rade. Bede kontrolowac.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj uwierz mi fajnie nie jest bo ani spac nie mozesz serce wali po 4 godzinach snu wstajesz jak mlody bog i zapierdzielasz jak perszing. A jak juz zmniejszysz dawke eutyroxu to wtedy jest dopiero kosmos tydzien czasu odsypialam od razu po powrocie z pracy ten stan :)
 
reklama
Dziewczynki kochane wszystkie jesteście młode ale chodzi mi o stare forumowiczki :) za 11 dni moje bliźniaczki kończą roczek. Nie mam czasu pisać ale chciałam wiedzieć co u nich. A po rodzeństwo to już bym chciała wrócić bo mam 4 mrpzaczki ale jeszvze nie czas bo ledwo daje rade sama z dwójką
@pisanka89 Super super zlecialo szybciutko a twoje dwie ksiezniczki wymiataja sa cudowne kochana. Pamietam jak bete robilas a tu juz dziewczynkom roczek zaraz stuknie :) buziaki od ciotki dla calej waszej 4
 
A u ciebie co tam ? Dajesz rade jeszcxe ?
Kochana nie mam innego wyjscia walcze dalej. Diagnostyka diagnostyka. Czekam teraz na wyniki immunologiczne wizyte u genetyka i immunologa i mam nadzieje ze dostane zielone swiatlo i w styczniu zaczne 4 procedure obstawiona tona lekow i w koncu wygram ta walke o upragnione dziecko a najlepiej 2 taka jak twoja :*
 
Pisanko,
wracasz po reszte ,czy wspomnienia cie przywialy...?? stara armia egzystuje ,ma sie calkiem dobrze,zaczyna druga runde po mrozaczki.Ja swiezo po transferze w Pradze,probuje ten piekielny czas"pomiedzy"przezyc i nie zwariowac.A bedzie co ma byc.Buziaki:)
 
Chciałam ttlko wiedzieć :)
Ja robiłam 9 dpt i miałam ledwo cień cienia na teście mimo 2 zarodków. I beta 96 chyba wiec poczekaj jeszvze spokojnie. Mnie barfzo bolal krzyż i brzuch od 3 do 6 dpt i wtedy juz czułam ze się udało.
Nie chciałam żeby wyszło nie miło :) po prostu szukam nadziei :) mnie bolał brzuch i jajniki 5 i 6 dpt. Czy ten ból jest wyznacznikiem? Jak to czułaś?:)
 
reklama
Do góry