reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochani byłam na pogotowiu!cały dzień wszystko ok wieczorem lekki ból i nagle cała wkładkę krwi pojechaliśmy odrazu.Nie muszę opisywać naszego przerażenia.Wszystko z dzidzia ok tak mi ulzylo ...plemienia ustalo jest tylko trochę brązowe.Wracamy do domu odpoczywać.
O mój Boże, z jakiego powodu to krwawienie?
 
reklama
Właśnie dziewczyny robiłam pink test. Taki poleciła Pani w aptece ze jest czuły.... robiłam 2h temu i teraz spojrzałam i nadal jedna kreska... @Aguleczka29 mam nadzieje ze może mąż kupil jakiś słabszy... bardzo dziękuje za kciuki bardzo sie przydadzą bo dopadł mnie smutek... racjalnalnie tłumacze sobie ze może być różnie. @Oczekiwanie2017 nie ukrywam, liczyłam chociaż na cień cienia.... miałam duże nadzieje... obecnie nie czuje żadnego bólu ale 5 i 6 dpt bolały mnie jajniki i myślałam ze sie zagnieżdża i ze zobaczę coś na teście a tu nic...

a może zarodek jeszcze nie zdąrzył się zaimplantować,u mnie była pózna implantacja.
 
Właśnie dziewczyny robiłam pink test. Taki poleciła Pani w aptece ze jest czuły.... robiłam 2h temu i teraz spojrzałam i nadal jedna kreska... @Aguleczka29 mam nadzieje ze może mąż kupil jakiś słabszy... bardzo dziękuje za kciuki bardzo sie przydadzą bo dopadł mnie smutek... racjalnalnie tłumacze sobie ze może być różnie. @Oczekiwanie2017 nie ukrywam, liczyłam chociaż na cień cienia.... miałam duże nadzieje... obecnie nie czuje żadnego bólu ale 5 i 6 dpt bolały mnie jajniki i myślałam ze sie zagnieżdża i ze zobaczę coś na teście a tu nic...
Który jesteś dpt? I ile dniowy zarodek ?
 
To lepiej zadbaj o ten kręgosłup bo im wiekszy brzuch tym wieksze obciążenie dla niego. Zapytaj dr jakie ćwiczenia możesz robić, żeby nie zaszkodzić maleństwu.
Polecam kinezjotejping. Fizjoterapeuta oplastruje cie tak ze twoje oslanbione miesnie beda w stanie trzymac powiekszajacy sie brzuch. Bol ustapi i bedziesz mogla bardziej komfortowo funkcjonowac. Duzo kobiet w ciazy ratuje sie wlasnie ta forma terapi
 
A powinnam zwiększać dawke eutyroxu w takim razie?



Ja bylam ostatnio w tej naszej klinice. Na mnie jeszcze nic nie mieli ;) ale kto tam ich wie... lepiej nie podawac godzin ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie nie ewentualnie sprawdz poziom tsh po transferze i jesli sie cos zmieni to wtedy niech lekarz wyreguluje ci dawke. U mnie tsh po calej procedurze lecialo na leb na szyje wpadajac w nadczynnosc wiec jesli u ciebie tez tak bedzie a zwiekszysz dawke to padniesz z nadmiaru checi do dzialania :)
Ja funkcjonowalam jak nakrecony robocik zupelnie sie nie meczac :)
 
Narazie nie ewentualnie sprawdz poziom tsh po transferze i jesli sie cos zmieni to wtedy niech lekarz wyreguluje ci dawke. U mnie tsh po calej procedurze lecialo na leb na szyje wpadajac w nadczynnosc wiec jesli u ciebie tez tak bedzie a zwiekszysz dawke to padniesz z nadmiaru checi do dzialania :)
Ja funkcjonowalam jak nakrecony robocik zupelnie sie nie meczac :)
To byłaby mila odmiana bo teraz ciagle spie :D a tak serio dzieki za rade. Bede kontrolowac.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry