reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam jestem tu nowa w sumie jestem przed punkcja która się odbędzie 27.11 i mam stresa jak nic. Czy ktoś z Was tu obecnych też miał taki stres?

Cześć. Witaj na forum :)
Ja mam punkcję jutro i też już od paru dni cierpię na bezsenność :sorry:. Za to jutro się wyśpię na wspomagaczach:-D.
A gdzie to tak wcześnie ustalają datę punkcji?
 
reklama
@asinka89 @JoannaRak @Weronika63 jak samopoczucie w 6dpt??? Kiedy idziecie na bete?? Ja sie zastanawiam kiedy isc czy jutro(6dpt) czy we wtorek czy wogole... im bliżej tym ciężej... ciągle jestem pelna wiary ze sie udalo, ze to ten czas ale stres jest... a Wy jak sobie radzicie??

kiepsko sobie radze bynajmniej ja, ide jutro na bete! Zobaczymy czy cos juz pokaze. A jak sie czujesz? Ja ogolnie nie wiem, analizuje wszystko ale nic nie moge wymyslec! [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam ttlko wiedzieć :)
Ja robiłam 9 dpt i miałam ledwo cień cienia na teście mimo 2 zarodków. I beta 96 chyba wiec poczekaj jeszvze spokojnie. Mnie barfzo bolal krzyż i brzuch od 3 do 6 dpt i wtedy juz czułam ze się udało.

AZ to ty z kobietek hah teraz cie kojarze [emoji13]:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jestem tu nowa w sumie jestem przed punkcja która się odbędzie 27.11 i mam stresa jak nic. Czy ktoś z Was tu obecnych też miał taki stres?

Witamy :). Mnie punkcja też stresowala, nie wiedziałam czego się spodziewać, jak to wszystko przebiegnie, itp. Ale strach okazał się niepotrzebny, wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Ile spodziewasz się komórek?
 
Witam jestem tu nowa w sumie jestem przed punkcja która się odbędzie 27.11 i mam stresa jak nic. Czy ktoś z Was tu obecnych też miał taki stres?
Witaj.
Ja jestem w 3 dniu stymulacji. Punkcje bede miala gdzies za tydzien. Tez sie mega denerwuje. Boje sie bolu, hiperki itp...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kiepsko sobie radze bynajmniej ja, ide jutro na bete! Zobaczymy czy cos juz pokaze. A jak sie czujesz? Ja ogolnie nie wiem, analizuje wszystko ale nic nie moge wymyslec! [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie to dobrze nie wiem czy nie za dobrze :-) jak juz zaobserwowalam na forum nam ciężko dogodzic brak objawow zle, bóle dolegliwosci tez zle :-) przez 2dni po transferze czulam pobolewania, w 2dpt takie dziwne bole macicy :-) od tamtego epizodu cisza nic nie boli, zadnych plamien implantacyjnych :-) tu sie chyba nic nie wymysli beta da odpowiedz :-)
 
Witaj.
Ja jestem w 3 dniu stymulacji. Punkcje bede miala gdzies za tydzien. Tez sie mega denerwuje. Boje sie bolu, hiperki itp...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, stares jest zrozumiały sama też się bardzo stresowalam za pierwszym razem jak i za drugim choć stwierdzam że było to całkiem przyjemne bo szybciutko się zasypia i kompletnie nic się nie czuje, po chwili wybudzasz sie i też jest ok, bynajmniej ja żadnych boli nie miałam.
Życzę powodzenia!
 
Spokojnie, stares jest zrozumiały sama też się bardzo stresowalam za pierwszym razem jak i za drugim choć stwierdzam że było to całkiem przyjemne bo szybciutko się zasypia i kompletnie nic się nie czuje, po chwili wybudzasz sie i też jest ok, bynajmniej ja żadnych boli nie miałam.
Życzę powodzenia!
Sama narkoza mnie nie przeraza bo mialam juz 2 razy i dobrze ja znosze. Boje sie tego bolu pozniej. Jakos trzeba bedzie przezyc to...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sama narkoza mnie nie przeraza bo mialam juz 2 razy i dobrze ja znosze. Boje sie tego bolu pozniej. Jakos trzeba bedzie przezyc to...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie każdy indywidualnie ma odczucia. Ja nic nie czułam, dosłownie leciutkie klucie jajników ale to bólem nie można nazwać. Także spokojnie, pozytywne podejście jest bardzo ważne [emoji4]
 
Do góry