reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@asinka89 @dami trzymajcie się! Myślę o Was.

Dziewczyny jak mam Gonapeptyl rano, a Gonal F wieczorami to ładuję je po jednej stronie czy po dwóch różnych? Pytałam lekarza, ale z niego taka trochę mamałyga że powiedział że "yy można" i w końcu nie wiem jak ;)
 
Kochane, dziekuje Wam wszystkim za wsparcie!! Bede Was odwiedzac i nie opiszcze, bomchoc jestem z wami od niedawna to dalyscie mi ogromne wsparcie!! Jestescie WIELKIE!

Musze teraz troszke posmutkowac, a potem regrouping i zobaczymy.. po Nowym Roku zastanowie sie co dalej.. ale tak latwo sie nie poddam tylko potrzebuje troche czasu, bo wykonczyly mnie ostatnie tygodnie.

Trzymam za kazda z Was kciuki z calej sily!!!! I Dami za Ciebie!! Serce mi peka! Trzymajcie sie i zycze zdrowia z calego serca!!!
 
Kochane, dziekuje Wam wszystkim za wsparcie!! Bede Was odwiedzac i nie opiszcze, bomchoc jestem z wami od niedawna to dalyscie mi ogromne wsparcie!! Jestescie WIELKIE!

Musze teraz troszke posmutkowac, a potem regrouping i zobaczymy.. po Nowym Roku zastanowie sie co dalej.. ale tak latwo sie nie poddam tylko potrzebuje troche czasu, bo wykonczyly mnie ostatnie tygodnie.

Trzymam za kazda z Was kciuki z calej sily!!!! I Dami za Ciebie!! Serce mi peka! Trzymajcie sie i zycze zdrowia z calego serca!!!
Trzymaj się!!!:* :* Odpocznij, naładuj baterię i wracaj do walki!!! Powodzenia!
 
@asinka89 @dami trzymajcie się! Myślę o Was.

Dziewczyny jak mam Gonapeptyl rano, a Gonal F wieczorami to ładuję je po jednej stronie czy po dwóch różnych? Pytałam lekarza, ale z niego taka trochę mamałyga że powiedział że "yy można" i w końcu nie wiem jak ;)
Mi Dr powiedział że nie ma znaczenia, można po tej samej stronie robić zastrzyki
 
Dziewczynki wszy ok serce jak dzwon
Teraz JuZ wierze ze jestem w ciazy[emoji7][emoji7];)
1510819451-4454696de516f2ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki cudny widok :*
 
Dziewczyny mialam test ale mowie bardzo szybko na pierwsza weryfikacje po transferze.
Wiadomo beta ponizej 5, transfer byl w poniedzialek to normalka ale co myslicie o progesteron i estradiol?

1510851902-48dbb618d02b555b-aaaaaa.jpeg


Czekam na konsultacje z doktorem, ma do mnie dzis albo jutro dzwonic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, dzis raczej nie będzie nas na forum bo po zmianie leków pb mam chyba na nie alergie i czuję się jak naćpany..Dzwoniłem do kliniki mojej i chcieli po mnie karetkę przysłać ale jedziemy z Aśka sami bo wiocha by nam żyć nie dała.. Pozdrawiam Was dziewczyny! I 3mam jak zawsze kciuki za każdą z was...
Dami

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
Trzymaj sie tam cieplo i zaciskam kciuki zeby bylo wszystko dobrze
 
Do góry