reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mialam test ale mowie bardzo szybko na pierwsza weryfikacje po transferze.
Wiadomo beta ponizej 5, transfer byl w poniedzialek to normalka ale co myslicie o progesteron i estradiol?

1510851902-48dbb618d02b555b-aaaaaa.jpeg


Czekam na konsultacje z doktorem, ma do mnie dzis albo jutro dzwonic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się, ze Ok. Przy takim estradiolu nawet szans nie ma aby wystąpiła miesiączka. Progesteronu jest akurat :)
 
reklama
Ja niestety też skończę dzisiaj na pogotowiu... Czekam tylko na kuriera i moje leki.
Walczę z tym cholerstwem ale ciąża je napędza [emoji17]
Trzymam kciuki za Twoje zarodeczki [emoji173]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ojoj to nie fajnie ale lepiej jedz na te pogotowie zeby nie skonczylo sie tak jak u Paulinki
 
witam się z Wami po pracy :) kurde trochę porobiło...
@dami @asinka89 co u Was? macie jakieś wyniki już? wiadomo coś więcej? Trzymajcie się Dziubaski :*
@Nadzieja78 przykro mi kochana, odpocznij, zresetuj się i walczymy dalej :)
@PaulinkaP no pięknie, teraz mamuśka tyłeczek ogarniaj i jak się porobiło to trzeba będzie teraz rodzić :D
@Justin87 niech maluszki zostaną z mamcią :)
 
hej kochana no nie było dobrze cała droge do szpitala było mu niedobrze,keciło mu sie w głowie, miał straszne dreszcze az cały skakał na łóżku i zaczoł sie dusic... biegały pielegniarki w ta i spowrotem...jak zaczoł mowic ze nie umie oddychac..przybiegła lekarka zrobiła ekg i zabrali go na stacje..podejrzewaja zapalenie organizmu bardzo duze..juz jest po pierwszych badaniach i ma bardzo duzo wody w brzuchu i cos zobaczyli w jelitach... poki co zostaje w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdzie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowka niech opanuja to zapalenie. Trzymajcie sie kochani
 
Dziewczyny a czy któraś mi pomoże zinterpretować subpopulacje limfocytów?? Bo nk wyszły 18% czyli niestety sporo, ale te inne gówienka to ja pierwszy raz na oczy widzę i nijak nie kumam...
 
witam się z Wami po pracy :) kurde trochę porobiło...
@dami @asinka89 co u Was? macie jakieś wyniki już? wiadomo coś więcej? Trzymajcie się Dziubaski :*
@Nadzieja78 przykro mi kochana, odpocznij, zresetuj się i walczymy dalej :)
@PaulinkaP no pięknie, teraz mamuśka tyłeczek ogarniaj i jak się porobiło to trzeba będzie teraz rodzić :D
@Justin87 niech maluszki zostaną z mamcią :)
no kochana ciezko jeszcze nie wiadomo co to zapalenie i skad sie wzieło...moj zdechlaczek sie obudził i wcina kolacje.. no narazie podaja kroplowki z lekami.. pewnie jutro na obchodzie wiecej powiedza...a co u Ciebie słychac?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry