reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ohh rany dajecie znsc Po !![emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
hej kochana no nie było dobrze cała droge do szpitala było mu niedobrze,keciło mu sie w głowie, miał straszne dreszcze az cały skakał na łóżku i zaczoł sie dusic... biegały pielegniarki w ta i spowrotem...jak zaczoł mowic ze nie umie oddychac..przybiegła lekarka zrobiła ekg i zabrali go na stacje..podejrzewaja zapalenie organizmu bardzo duze..juz jest po pierwszych badaniach i ma bardzo duzo wody w brzuchu i cos zobaczyli w jelitach... poki co zostaje w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdzie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochani mam zamrożone 4 pięknej klasy blastocysty tak powiedziała Pani która je mrozi ;) powiedziała że będzie podawać po 1 szt ponieważ z tej jednej będzie piękna ciąża napewno ludzie czy wy wiecie jaka ja jestem szczęśliwa ja się śmieje płacze i wszystko na raz z tego szczęścia ;)
Super wiadomosc! Gratulacje :) teraz kuruj sie mamuska i w styczniu zabieraj pierwszego maluszka ;)
 
no to kurcze tylko extra stres!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musialam zrobic test, zeby sprawdzic czy po 2-3 dniach beta przyrosla. Jestem pewna, ze tak bo pierwszy raz kreska testowa wyszla mi szybciej niz kontrolna i byla mega ciemna. W weekend znow zrobie test, zeby zobaczyc czy wszystko ok.
Kciuki za Twoje wyniki ✊
 
hej kochana no nie było dobrze cała droge do szpitala było mu niedobrze,keciło mu sie w głowie, miał straszne dreszcze az cały skakał na łóżku i zaczoł sie dusic... biegały pielegniarki w ta i spowrotem...jak zaczoł mowic ze nie umie oddychac..przybiegła lekarka zrobiła ekg i zabrali go na stacje..podejrzewaja zapalenie organizmu bardzo duze..juz jest po pierwszych badaniach i ma bardzo duzo wody w brzuchu i cos zobaczyli w jelitach... poki co zostaje w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdzie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ohhh rany
Potrzebujesz transport cokolwiek masz tel jestesmy do dyspozycji
Ucaluj Damiana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez powtórki bety, ale mam nadzieję że wszystko jest dobrze i zobaczysz serduszko na wizycie. Jeszcze troszkę czekania masz, ale mam nadzieję że zostanie Ci to wynagrodzone.
Jeszcze tylko jeden test zrobie w weekend, zeby sie upewnic, ze maluszek jest ze mna i bede czekac juz tylko na wizyte. Powiem szczerze, ze jakos szybko leci mi ten czas. Nawet do bety szybko mi zlecialo :)
Jeszcze tylko 2 tygodnie do usg :)
 
hej kochana no nie było dobrze cała droge do szpitala było mu niedobrze,keciło mu sie w głowie, miał straszne dreszcze az cały skakał na łóżku i zaczoł sie dusic... biegały pielegniarki w ta i spowrotem...jak zaczoł mowic ze nie umie oddychac..przybiegła lekarka zrobiła ekg i zabrali go na stacje..podejrzewaja zapalenie organizmu bardzo duze..juz jest po pierwszych badaniach i ma bardzo duzo wody w brzuchu i cos zobaczyli w jelitach... poki co zostaje w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdzie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeju to straszne co musicie przechodzic :( @dami musi zniesc tyle bolu.. Ty stresu i rozpaczy :(
Trzymajcie sie kochani. ❤️
 
reklama
Do góry