reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już po badaniu mniej boli niż przy pierwszym badaniu wyniki moczu dobre ;) jutro pobiora krew żeby zobaczyć czy CRP rośnie albo maleje i morfologie pobiora ;) jest lepiej niz było jak będzie boleć to leki przeciwbólowe nadal dadzą
Wracaj szybko do zdrowia [emoji173]
Troszke mnie nastraszyłas. Zawsze myślałam że przy tak niewielkiej produkcji jajeczek do hiperki nie dojdzie [emoji85] Dobrze że masz specjalistyczną opiekę. [emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki ja dziś w końcu byłam na badaniach od immunologa :) Wyniki za ok 3-4 tygodnie, ale i tak jestem zadowolona, że coś się w końcu dzieje :) Na 15.40 idę tez na wizytę, żeby sprawdzić jak sobie radzi moja macica po łyżeczkowaniu, dziś już 30ty dzień po zabiegu a po @ ani śladu, więc trzymajcie kciuki, żeby tam wszystko było dobrze, bo trochę się obawiam...
 
Dziewczyny, zaczynałam z Wami, a już 14 tydz ciąży. Uciekam, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, żeby się udało. Szczególnie kibicuje @dżoasia razem betowałyśmy, dużo przeszłaś i wierzę, że osiągniesz swój cel i @walczaca o szczescie kciuki.
Agnieś ale tak na zawsze uciekasz? Może chociaż czasem wrzucisz jakąś fotkę z usg albo jak Maleństwo będzie na świecie? Smutno mi będzie :*
 
Agnieś ale tak na zawsze uciekasz? Może chociaż czasem wrzucisz jakąś fotkę z usg albo jak Maleństwo będzie na świecie? Smutno mi będzie :*
Czytam Was, ale nie chce nic dodawać bo wiem, że każda inaczej na to reaguje, dlatego też już się nie wpisywałam do kalendarza itd. Czekam kochana na Twoje zdjęcia :).
 
Dziewczyny, zaczynałam z Wami, a już 14 tydz ciąży. Uciekam, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, żeby się udało. Szczególnie kibicuje @dżoasia razem betowałyśmy, dużo przeszłaś i wierzę, że osiągniesz swój cel i @walczaca o szczescie kciuki.

Powodzenia i wspanialej ciazy! Obysmy wszystkie doczekaly :)
 
reklama
Do góry