reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to teraz dopiero jestem w stresie. Też mam długi i AMH 1,83.
Skąd się w ogóle ta hiperka bierze, że jest niezależna od AMH, protokołu, ilości pęcherzyków itp...
Kurcia - Paulinka miała dośc duże dawki leków z tego co pamiętam. U mnie AMH ponad 5, długi protokół i po hiperce ani śladu, a teoretycznie miałam dużo większe ryzyko, ze względu na wysokie amh. Wszystko tez zależy od reakcji organizmu na stymulację, rodzaju leków itp. Z tego co obserwuję tu na forum to jesteś w dobrych rękach, jeśli chodzi o lekarza więc nic nie bój :)
 
No to teraz dopiero jestem w stresie. Też mam długi i AMH 1,83.
Skąd się w ogóle ta hiperka bierze, że jest niezależna od AMH, protokołu, ilości pęcherzyków itp...
Mi tu w sZpitalu powiedzieli że cos za cos mam ładne zarodki ale były duze dawki leków bo ja brałam po 300 przez całą stymulacji i 1/2 ganapeptylu i tak może sie zdarzyć no i padło akurat na mnie ja długo gorzej znoslam niz krótki ale za to przy długim ładniejsze pęcherzyki były
 
Kurcia - Paulinka miała dośc duże dawki leków z tego co pamiętam. U mnie AMH ponad 5, długi protokół i po hiperce ani śladu, a teoretycznie miałam dużo większe ryzyko, ze względu na wysokie amh. Wszystko tez zależy od reakcji organizmu na stymulację, rodzaju leków itp. Z tego co obserwuję tu na forum to jesteś w dobrych rękach, jeśli chodzi o lekarza więc nic nie bój :)
Miałam duże 300 przez cala stymulacje menopuru i 1/2 gonapeptylu i się porobiło ale całe szczęście jest juz lepiej i aby tak zostało ;)
 
mi jeszcze dzis kazali wziasc relanium, to juz 3dpt i wlasnie sobie wzielam i doslownie odplywam! ja chce do lozka a tu jeszcze taki dlugi dzien i jeszcze impreza z moja grupa z pracy [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj piżama party. Leżę. Potwornie chce mi się spać.
Na dodatek podejrzewam hiperke bo 2 dni po punkcji zaczął pobokewac mnie brzuch... do tej pory jest ogromny, boli przy nawet kichaniu. Mam potworne zaparcia i załatwiam się z krwią ( lekarz mówi że to normalne) ; od wczoraj wmuszam w siebie litry wody i wczoraj jadlam bardzo dużo białka. Dzisiaj brzuch mniej boli, jest mniej napięty ale mam lekką temperaturę. Zostaje w wyrku i będę zajadać ser biały, jaja gotowane i pić wode.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam rezerwe nieznacznie mniejsza niż Paulina a miałam większe dawki leków i dług protokół. Stąd moje podejrzenia. Nie mam jak sprawdzić. Akut ginekologiczny 100 km stad

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj piżama party. Leżę. Potwornie chce mi się spać.
Na dodatek podejrzewam hiperke bo 2 dni po punkcji zaczął pobokewac mnie brzuch... do tej pory jest ogromny, boli przy nawet kichaniu. Mam potworne zaparcia i załatwiam się z krwią ( lekarz mówi że to normalne) ; od wczoraj wmuszam w siebie litry wody i wczoraj jadlam bardzo dużo białka. Dzisiaj brzuch mniej boli, jest mniej napięty ale mam lekką temperaturę. Zostaje w wyrku i będę zajadać ser biały, jaja gotowane i pić wode.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
ojej kochana to trzymaj sie ciepło.. az tak cie wzieło..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak oczywiście konto zostaje ;-) Na pewno wrócę ;-) i wiadomości będę odbierać.
A jakie masz endo po ostatniej wizycie? I nie myślałaś o zabraniu dwóch na raz?? Ty masz chyba blastki 4B ?

Tak, mam blastki 4BB ale biorę pojedynczo. Moje Endo było ok.8mm a na dwa zarodki nie wydaje mi się aż takie grube... Więc wolę nie ryzykować. Trzymam kciuki za Twoją jutrzjsza wizytę :)
 
reklama
Dziewczynki ja dziś w końcu byłam na badaniach od immunologa :) Wyniki za ok 3-4 tygodnie, ale i tak jestem zadowolona, że coś się w końcu dzieje :) Na 15.40 idę tez na wizytę, żeby sprawdzić jak sobie radzi moja macica po łyżeczkowaniu, dziś już 30ty dzień po zabiegu a po @ ani śladu, więc trzymajcie kciuki, żeby tam wszystko było dobrze, bo trochę się obawiam...

Powodzenia. @ ma jeszcze czas żeby przyjść ale lepiej oczywiście sprawdzić wszystko dla pewności :)
 
Do góry