reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A
U mnie nic, już wczoraj po ostatnim teście odstawiłam leki. Dziś już dostalam okres także tylko progesteron mnie trzymal.
Dzięki za pamięć kochana.
Szykuje się na 2018. Trochę mi smutno bo jak w marcu się pojawiłam w walce po mrozaczki to myślałam, że chociaż uda się zajść w ciążę. Nie byłam pewna czy ze mną zostanie ale na serio myślałam że się uda zajsc... a tutaj 2 histeroskopie, 3 transfery i 1 biochemiczna ciaze później muszę myśleć o kolejnym roku i co najgorsze kolejnej procedurze. Ciezka jest ta walka z niepłodnościa...
Nie masz juz mrozakow? Wydawalo mi sie ze jeszcze jeden Wam zostal... :-(
 
reklama
Ja też bralam do bety
no własnie..
Dzwoniłam do naszego lekarza i kazał wznowic przyjmownie tego leku.Lekarka prawdopodobnie kazała mi go odstawic ze wzgl.na powiekszona watrobe..On stwierdził ze nawet jak watroba znow sie powiekszy to mam zmniejszyc dawke ale nie odstawiac leków.
Jestem spokojna i ciesze sie ze zadzwoniłam na ta konsultacje:)
 
no własnie..
Dzwoniłam do naszego lekarza i kazał wznowic przyjmownie tego leku.Lekarka prawdopodobnie kazała mi go odstawic ze wzgl.na powiekszona watrobe..On stwierdził ze nawet jak watroba znow sie powiekszy to mam zmniejszyc dawke ale nie odstawiac leków.
Jestem spokojna i ciesze sie ze zadzwoniłam na ta konsultacje:)
A jak Ty sie kochaniutka miewasz? :) kiedy betujesz?
 
Zazdroszczę i trzymam kciuki za czwartek :) aaa widzisz masz dużo wcześniej niż ja bo 5dniową blastkę miałaś :) ja miałam punkcję w zeszły pon i w czwartek transfer czyli 3dniówka :) póki co nie robię sikaczy bo się boję najzwyczajniej.... nawet nie wiem czy jak już będzie 19 czy 20 to zrobię... wątpię. Zawału można dostać... :)

Mozna to fakt...ale jestem potwornie niecierpliwa..a te ostatnie dni przed beta to prawdziwe pieklo. Ze skrajnosci w skrajnosc..:/

Tez trzymam kciuki mocno!!!!
 
no własnie..
Dzwoniłam do naszego lekarza i kazał wznowic przyjmownie tego leku.Lekarka prawdopodobnie kazała mi go odstawic ze wzgl.na powiekszona watrobe..On stwierdził ze nawet jak watroba znow sie powiekszy to mam zmniejszyc dawke ale nie odstawiac leków.
Jestem spokojna i ciesze sie ze zadzwoniłam na ta konsultacje:)
A jak Twoj brzuch Kochana?? No dobrze że tsk sprawnie te konsultacje telefoniczne ogarniaja :-)
 
Dziewczyny, taz z ciekaowsic bo moze ktoras ma zapisane albo pomprostu wie :) Na etapie takich wczesnych bet jak my robimy.. to powiedzmy wlasnie 9 dpt 5dniowej blastki jakie sa normy na betahcg? Normalnie ciaze sie liczy od sostatniej miesiaczki no to bylby moj 3 czy tam nawet 4 tydz ale oczywiscie przez stymulacje i dlugi protokol to jest wszystko przeklamane.. jak to sie liczy? Mam sie cieszyc jak bedzie cokolwiek powyzej 1?
Przygotowuje sie juz psychicznie a lubie wiedziec z czym sie mierze.. bede wdzieczna za info.
 
reklama
Do góry