reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jestem w trakcie procesu in vitro . I mam mały problem . Pomóżcie:(( punkcje mam w środę a dziś ( poniedzialek) wróciłam od profesora który potwierdził że jajeczka urosły bardzo dobrze no i wróciłam do domu po godzinie jazdy poleciałam do łazienki siusiu i patrzę... :(( czerwone plamki na wkladce.. co to znaczy ? Pomocy ;( któraś tak miała? Co robić? :(((
Może jakieś podrażnienie po usg?
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!!
Udzielała się na forum w 2014 r kiedy pierwszy raz podchodziłam do in vitro :) Pierwszy transfer 2 zarodków i pojedyncza ciąża Synek 09.10.2014r. W środę wracamy po rodzeństwo dla małego transfer 2 zarodków. Ale mam strefa myślałam, że jakoś łatwiej mi będzie jak mam już synka. Któraś z Was ma teraz jakoś transfer?
Welcome back :)
Ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Też pierwsze podejście- 2 blastki i jedna córeczka w 2015. Teraz walczymy o rodzenstwo. Życzę Ci żeby szybciej Ci poszło niż nam. Pozdrawiam.
 
@Nadzieja78 @Oczekiwanie2017 Bardzo wam dziękuję za odpowiedź... nie chodzę do pracy, w domu się oszczędzam i już sama nie wiem jak jeszcze dopomóc...
@Nadzieja78 widzę że jesteśmy w podobny miejscu, również trzymam kciuki :)!

Poczytaj dobra książkę (mało stresująca), idź na spacer,obejrzyj film (komedia, romans). Oderwij myśli od Kropka. Niech czas Ci szybko mija do bety.
 
reklama
Do góry