reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja betuję 21.11... w mnie wtedy będzie 12 dni po transferze... a robisz jakieś sikańce wcześniej czy czekasz? :)

Mialam czekac ale sie nie dalo... zrobilam dzisiaj.. nic nie pokazal dobrego ale jest wczesnie, wiec nie traktuje go powaznie ;) Pewnie jutro tez zrobie..ale tak na prawde dopiero bete w czwartek uznam. To bedzie 9 dpt 5dniowej blastki. Jesli jestem w ciazy to juz bedzie wiadomo. Na pt mam umowiona w razie czego wizyte u lekarza (w innym miescie) i tam powtorze, a jesli nic nie wyjdzie to wizyte odwoluje impozostaje konsultacja telefoniczna, bo szkoda mi jechac taki kawal drogi.
 
reklama
Mialam czekac ale sie nie dalo... zrobilam dzisiaj.. nic nie pokazal dobrego ale jest wczesnie, wiec nie traktuje go powaznie ;) Pewnie jutro tez zrobie..ale tak na prawde dopiero bete w czwartek uznam. To bedzie 9 dpt 5dniowej blastki. Jesli jestem w ciazy to juz bedzie wiadomo. Na pt mam umowiona w razie czego wizyte u lekarza (w innym miescie) i tam powtorze, a jesli nic nie wyjdzie to wizyte odwoluje impozostaje konsultacja telefoniczna, bo szkoda mi jechac taki kawal drogi.

Zazdroszczę i trzymam kciuki za czwartek :) aaa widzisz masz dużo wcześniej niż ja bo 5dniową blastkę miałaś :) ja miałam punkcję w zeszły pon i w czwartek transfer czyli 3dniówka :) póki co nie robię sikaczy bo się boję najzwyczajniej.... nawet nie wiem czy jak już będzie 19 czy 20 to zrobię... wątpię. Zawału można dostać... :)
 
Do góry