reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, taz z ciekaowsic bo moze ktoras ma zapisane albo pomprostu wie :) Na etapie takich wczesnych bet jak my robimy.. to powiedzmy wlasnie 9 dpt 5dniowej blastki jakie sa normy na betahcg? Normalnie ciaze sie liczy od sostatniej miesiaczki no to bylby moj 3 czy tam nawet 4 tydz ale oczywiscie przez stymulacje i dlugi protokol to jest wszystko przeklamane.. jak to sie liczy? Mam sie cieszyc jak bedzie cokolwiek powyzej 1?
Przygotowuje sie juz psychicznie a lubie wiedziec z czym sie mierze.. bede wdzieczna za info.
Ja miałam 145 9dpt 5dniowej blastki

---32tc---
 
Ja mam amh 7,77 mam stwierdzone pco stymulacja przeszła fajnie, krótki protokół. 16 komórek pobranych wszystkie dojrzałe. Transfer odroczony bo ryzyko hiperki, crio miałam 29.08 udane. Także takie amh to chyba nic strasznego.
u mnie 14,6 i wlasciwie to tylko to i liczne drobne pecherzyki swiadcza u mnie o pco, okres co miesiac , zewnetrznych objawow tez brak , kazdy lekarz zdziwiny ze to mam
 
Asiu, Beta zaczyna byc produkowana 48h po zagniezdzeniu ktore odbywa sie pomiedzy 6a12 dpt. Nie jestes w stanie okreslic konca implantacji ,dlatego raczej niemozliwoscia jest okreslenie czasu kiedy sie pojawi. Jak ktos ma nerwy ,moze np. od 6 pt codziennie robic testy ,funkcjonuje tylko u osob ktore nie dostana zawalu przy jednej kresce w 6dpt;)Beta ponizej 5 ozacza niestety porazke.Z doswiadczenia forumowego ;) w 9dpt. wychodzila Beta u dziewczyn. pomiedzy 50 a 130 ,przynajmniej za moich czasow.
U mnie za pierwszym razem w 6dpt byla 10, a za drugim 57:p tak z moich obserwacji od marca to w 6dpt dziewczyny czesto mialy bete ok 30. A ze implantacja moze trwac az 12dni przy blastkach to nie slyszalam:) no chyba ze do 12 dni od owu przy naturalsie?? :confused: albo przy 2dniowych zarodkach??
 
Staraczki, mam znów pytanie :) podrażniłam siebie przez aplikator luteiny i lekarz zalecił mi maść
Clotrimazolum ale... czytam w necie ulotkę i wyraźnie jest napisane żeby nie stosować w 1 trymestrze ciąży... ja jestem przed betą... co robić? kupić? da się inaczej wyleczyć? może czymś delikatniejszym?
Kochana ja mam tak samo i lekarz tez kazal uzyc masci clotrimazolum. Ja juz jestem po pozytywnej becie ale smarowalam sie, bo uwazam, ze lekarz wie co robi i lepiej wyleczyc infekcje. Jutro ide znow na konsultacje do lekarza to zapytam czy moze zmienic mi ma cos innego, bo ta masc niby pomogla ale do konca nie wyleczyla. Przy okazji moze wyprosze badanie moczu ;)
 
reklama
Do góry