reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dokładnie tak, endo sie zmniejszyło martwię sie tylko tym ze torbiel jest większy

Badz dobrej mysli, jeszcze masz troche czasu. Mi dr mowil, ze to nie tyle musi sie zmniejszac co “wysychac”. U mnie jedna miala niecale 4cm, druga ok 3. Obie sie troszke zmniejszyly.
Teraz po ciazy nadal sa choc znacznie mniejsze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
o matko tego bym nie wytrzymała :D
Dla mnie 2 kubki wody to dawka "lecisz do kibla", a co dopiero 1,5l. Cały czas przyjmuję Medrol, a ten dziad działa tak, że jak mi się zachce siku, to muszę od razu iść, bo inaczej czuje ciepło w majtkach [emoji12] Nie ma opcji, że przetrzymam kilka minut czy coś, najlepiej jakbym miała toytoya w wersji do torebki [emoji28]
 
No i witamy się z ciociami forumowymi.
Dzis o godzinie 10:59 i 11:00 przytuliłam Przemka (2350g i 49cm) oraz Sebastianka (3kg i 52cm). Przemek dostał 10pkt ale jest na obserwacji na noworodkach bo jak to pani powiedział pomrukuje i muszą go poobesrwowac, miałam go przy sobie gdzieś na godzinkę i tylko póki co jego mam zdjęcie. Jeśli chodzi o Sebastianka to dostał 8pkt niestety problemy z płuckami nie chciał za bardzo sam oddychać i wzięli go na patologie noworodków i tam jest podłączony do urządzenia które pomaga mu oddychać, ale podobno płuca podjęły współpracę i jest coraz lepiej.
A oto przesyłam Wam zdjęcie Przemka a jutro odwiedzę Sebusia to może uda się i jemu zrobić zdjęcie.
Gratulacje Kochana dla Was. Piękna waga jak na bliźniaki. Przemek jest cudowny. Jak Sebus też taki przystojniak to ja mamusi współczuję. Trzymajcie się mocno. Wypoczywaj ile się da i tul mocno swoje cuda. Cudowny czas ❤❤
 
Dla mnie 2 kubki wody to dawka "lecisz do kibla", a co dopiero 1,5l. Cały czas przyjmuję Medrol, a ten dziad działa tak, że jak mi się zachce siku, to muszę od razu iść, bo inaczej czuje ciepło w majtkach [emoji12] Nie ma opcji, że przetrzymam kilka minut czy coś, najlepiej jakbym miała toytoya w wersji do torebki [emoji28]

nie wiem czy 1.5 bym dala rade, chyba zadzwonie do kliniki rano sie upewnic. Ja ostarnio tez szybko do wc latam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
odpowiednia ilosc to 0.7 tak jak dzoasia pisala?? Bo wlasnie sie zastanawialam ile to mialo byc!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie najlepiej działa tak: pół godziny przed transferem idę siusiu a potem pije co najmniej pół litra wody tak do 0.7 i jest super. Nie mam jakiegoś super parcia a lekarz i polegniarka mowily ze super jest pecherz wypełniony. Polecam ;)
 
moze byc zeby mnie nia kazali pic bo mam tyłozgiecie macicy? hmm

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A masz? Jesli tamty mrazem nie pilas i dostali się gdzie trzeba to nic się nie martw, teraz tez się dostaną. Jesli będziesz czula się pewniej to wypij pol litra jakas godzinke wczesniej.
 
reklama
No lekarz tlumaczyl ze wtedy macica bardziej widoczna, i mowi ze jak bedzie za malo to dobije mnie i da wiecej wody!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak tyle, ze trzeba bedzie odczekac. Chwile zajmuje nim woda trafi do pecherza. Wiec zalecalabym zaczac pic jakies 45 min przed zabiegiem najpozniej.
Mialam sytuacje, w ktorej mialam zbyt pusty pecherz i szukanie macicy przy pomocy zenwetrznego usg bylo bardzo bolesne, wiec pijcie dziewczyny wode ale z rozsadkiem. Ma byc pelny ale tak zeby wytrzymac.
 
Do góry