reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi tez dziwnie troszke ha ha to rzeczewiscie maz asi??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
no moj maz to jak kobieta uwielba zakupy i gadac godzinami takze bez obaw nie wiem dlaczego przeszkadza wam to bo i tak czyta forum a ze sie udziela no to dla mnie to nic dziwnego.. nie wiem skad ten bunt? jest w domu smutny niestety meskiego forum nie ma..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się że zwróciłaś na mnie uwagę [emoji6] akurat troszkę forumowicze mnie tu zaprosiło dlatego w końcu założyłem profil a to chyba nie jest sprzeczne z regulaminem. Nie martw się jeśli nie chcesz abym pisał nic apropo twoich postów to tak bedzie[emoji6]
Chciałbym Ci życzyć dziś więcej relaxu bo chyba jakiś stresik cię trzyma..
Dami

PS. Moja żona cały czas powtarza że jestem jak rasowa kobieta[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokl kazdy tu ma prawo wejsc i pisac;)
W 1 momencie myslalam co za spam;)) a to maz Asi ;))) skoro lepi sie czuje pisac tutaj to ok jak najbardziej niech pisze , moze jakies fajne tematy inne podrzyci nie tylko ciezki temat ivf ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
powiem wam ze to forum jest zbawienne maz od rana dobry humor ma i cieszy sie bardzo ze ktos mu na posta odpisuje ..lepsze niz psychoterapia .. :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no moj maz to jak kobieta uwielba zakupy i gadac godzinami takze bez obaw nie wiem dlaczego przeszkadza wam to bo i tak czyta forum a ze sie udziela no to dla mnie to nic dziwnego.. nie wiem skad ten bunt? jest w domu smutny niestety meskiego forum nie ma..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nikomu nie przeszkadza może jednej osobie ;) nie ma co się przejmować forum jest otwarte dla każdego ;)
 
no moj maz to jak kobieta uwielba zakupy i gadac godzinami takze bez obaw nie wiem dlaczego przeszkadza wam to bo i tak czyta forum a ze sie udziela no to dla mnie to nic dziwnego.. nie wiem skad ten bunt? jest w domu smutny niestety meskiego forum nie ma..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To nie bunt tylko niedowierzenie ha ha , Ja jak naj ok za facetami na tej str :))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może chce pogadać sobie też tu na forum, jak wspomniała jego żona znajomi się od nich odwrócili bo maż chory;/ i co ma robić mimo choroby niech sobie siedzi i sobie piszę jak mu się chce. Forum może jest dla kobiet i tematy kobiece ale jest otwarte dla każdego ;) Zluzuj troszkę ;)
Dzięki za odpowiedź w moim imieniu, to co napisałaś koleżance to oczywiście prawda a konto założyłem bo dużo osób o to pisało..Zresztą ja nie mam tematów tabu i dlatego też robiłem medyka..Wszystko jest dla ludzi a koleżanka jeśli jakiś Stress to polecam dobrą książkę a nie robienie g... Burzy[emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj pierwszy raz w życiu to przerabiałam. Magiczne uczucie kiedy widzisz na monitorze jak zarodek (a w głowie: moze dziecko?) wędruje do Twojej macicy. Oczywiście staram sie wierzyć, ze sie uda. Ale gdyby nie to jest jeszcze jeden "narciarz". W ktorej klinice sie leczysz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to się modlę za każdym razem w czasie transferu i po nim . To nasz drugi transfer. a moment rzeczywiście magiczny :) nie traktuje zarodka jako potencjalne dziecko tylko jak moje dziecko, moja kruszonkę o która tak długo walczę już. Leczymy się w Lublinie.a Ty gdzie ??
 
powiem wam ze to forum jest zbawienne maz od rana dobry humor ma i cieszy sie bardzo ze ktos mu na posta odpisuje ..lepsze niz psychoterapia .. :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No I bez klotni bedzie bo kogot I kurki w zgodzie sa co innego same kurki ha ha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co to za problem nie rozumiem to nie jest zamkniete forum i kazdy moze tu wejsc. Jesli Dami chce gadac z nami to dobrze niech sie tu rozgosci milo wiedziec jakie jest spojrzenie faceta na to wszystko. Jakies 5 miesiecy temu tez byl tu facet ktory od nas potrzebowal pomocy jak moze pomoc zonie przejsc przez to wszystki. Ja uwazam ze to piekna z meskiej strony. Choc wiem ze wiekszosc z naszych mezow partnerow nie podchodzi tak do tego zeby zglebic swoja wiedze
kochana trafiłas w samo sedno :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry